UWAGA!

Polska i Rosja ponad granicami

Ponad 150 osób z Polski i Rosji weźmie udział w konferencji pod hasłem „ Partnerstwo ponad granicami - kierunki i metody współpracy miedzy regionami”. Organizatorami spotkania są Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych oraz Szkoła Wyższa im. B. Jańskiego w Elblągu.

- Do Elbląga przyjadą przedstawiciele organizacji pozarządowych, placówek naukowych, oświatowych oraz samorządów z województwa warmińsko-mazurskiego i obwodu kaliningradzkiego. Będziemy wspólnie rozmawiać na temat działań na rzecz umocnienia naszej współpracy transgranicznej. Chcemy też przekazać naszym wschodnim partnerom pewną wiedzę i umiejętności dotyczące tworzenia i zarządzania międzynarodowymi projektami - tłumaczy Elena Sokołowska, koordynator projektu „Partnerstwo ponad granicami”. - Rosyjskie organizacje pozarządowe mają trochę utrudnioną sytuację, brakuje im doświadczenia. My takie doświadczenie w realizacji międzynarodowych projektów już mamy i chętnie się nim podzielimy.
     Konferencja odbędzie się w dniach 8-9 czerwca w Centrum Kultury Światowid. Będą jej towarzyszyły targi organizacji pozarządowych i samorządów z Polski oraz obwodu kaliningradzkiego.
     
JK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama