UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nikt nic za darmo na Owsiaka też sapali nie dam zlodziejowi nie wrzucę do puszki teraz nie jeden za uratowanie życia dzięki jego (naszemu sprzętowi) by kalipsiaka zrobił żeby tylko pod te sprzęty się podłączyć w potrzebie , nie wiesz jeden z drugim kiedy Ty czy twoja rodzina się nie znajdzie w takiej sytuacji nikomu tego nie życzę gdy zabraknie na ten kawałek chleba
  • Owsika miejsce wedle mnie jest wiadomo gdzie .Faktem ,zaś jest ,że wiele sprzętu zostało kupione ,więc równoważnia pochylna jest wypośrodkowana,a nawet szala przechyla się duuużo ku dobremu . Ja WOŚP zawsze wspomogę , bo wiem że sprzęt do ratowania jest kupowany ,politykowanie już mi się nie podoba ,ale wspomagam też hospicjum, chore dzieci ,schronisko dla zwierząt to co uważam za stosowne i słuszne
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Empatia(2020-04-08)
  • @Empatia - "Owsika miejsce wedle mnie jest wiadomo gdzie"- Człowiek, który robi namacalne dobro jest wysyłamy wiadomo gdzie? DLACZEGO NIE SIEDZI? Macie Ziobro, wspaniałych amerykańskich prawników, wiec DLACZEGO NIE SIEDZI, się pytam? Bo NIEWINNY - dopowiem.
Reklama