UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czy wykonanie wylewki w gruncie położenie podłoża i 5 prostych postumentów z literami może kosztować aż tyle ? Kto był wykonawca czy to konkurs przetarg czyvtez wykonawca został „wskazany „ jako skuszny. .. czy refrakcja wie ?
  • @Inc - A kable do światła, a światłowód do kamerki?
  • RobertKoliński @Inc - O, to jest bardzo ciekawy temat i dobre pytanie - z moich rozmów z artystami-rzeźbiarzami z całej Polski wynika, że kwota 150 tys. złotych, która została przelana rzeźbiarzowi po wybitnie korupcyjnym i kumoterskim "załatwieniu"tej sprawy w ratuszu, to została przepłacona ok. 50% za tego rodzaju odlew. W rozmowach podawano mi kwotę ok. 70-80 tys. złotych za tego rodzaju zlecenie. A jeszcze jest sprawa brakujących 10 tys. złotych (160 tys. - 150 tys. = 10 tys. znikniętych parówek), które chyba wyparowały, wychodzi na to:)[Oldschool:)] #TaxTheRich 🚩 #korupcja, #defraudacja, #jelity, #roszczeniowcy, #rak Hashtagi: #160tysiecyCrew, #pomnikoMania, #upadek
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    10
    RobertKoliński(2021-11-26)
  • @RobertKoliński - Tylko z całej Polski, a nie z całego świata? Spodziewałem się po tak znamienitej osobistości szerzej zakrojonych konsultacji.
  • @RobertKoliński - kolinski oczywiscie byli to artysci odlewający wczesniej lufy do t-34 w Czelabinsku, tak? jakich ty teeeepy waflu możesz mieć znajomych artystów, i do tego w całej Polsce? Ty??!!! wioskowy głooopek?
  • RobertKoliński No do Banksy'ego nie dzwoniłem, bo to trochę nie jego branża jednak, ale jak by co, TO MOGĘ!:)#art 🚩 Hashtagi: #SocjalizmAwangardaPostepu, #rownosc, #lewica, #RiGCz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    8
    RobertKoliński(2021-11-26)
  • @RobertKoliński - Robercik! Widze dzieciaku, ze Ty jeszcze nie znasz zycia. Kazdy fachowiec w swojej branzy powie CI, ze on by dana robots zrobil za pol cent niz poprzednik. Takie czasy brak solidarnosci wsrod fachowcow. Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Zbyszek 1(2021-11-27)
Reklama