UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • @Bezproblemowy - Jak się jest takim "bezproblemowym", głoszącym takie rygorystyczne prawdy i równającym "władzę" z ziemią, to wypadałoby dodać która "władza", kiedy i z jakiego powodu?! Nie żebym "władzę" kochał, ale kocham prawdę i nie lubię jak ktoś rzyga jadem, obryzgując wszystkich wokół, także tych niewinnych, których wina polega na tym, że stoją blisko!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
    4
    2
    zbulwersowany stefek(2025-07-29)
  • Cóż szkodzi obiecać
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    bartekw271(2025-07-29)
  • @Bezproblemowy - Ty bezproblemowy naprawdę wierzysz w to co mówisz ? Basen był zbiornikiem ? Basen mial 3.4 ha i średnią głębokość ok 1.0m. Tyle faktów teraz korepetycje z matematyki.3.4 ha daje nam pojemność 34 tyś m³. Przepływ Kumieli w ekstremalnych sytuacjach może wynosić kilka a nawet kilkadziesiąt m³/s ( do sprawdzenia w sieci) Załóżmy że średnio było to 20m/s. Prosta matematyka - Nawet gdyby basen mial dawne rozmiary i gdyby do niego skierować cały przepływ rzeczki zapełnił by się w 1700 sekund. Co by to zmieniło na rozlewisku przy Oboźnej i Jaszczurczego i Grunwaldzkiej? 2 cm niższy poziom ?
  • @Rublov - Mówisz o tym w którego wierzą pisowcy czy o tysiącach innych wcale nie gorszych bogów ?Ten wasz to jakiś psychol bo słyszałem że kiedyś tak się wku... na złych ludzi że całą ziemię zalał. A teraz tylko Polskę. Przypadek że akurat po tym jak ludzie mówiący po polsku wybrali sobie nowego prezydenta ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
    5
    12
    Budda Siwa i inni(2025-07-29)
  • Bezproblemowy - zaproś Śliwkę do siedziby kiedyś Dumnych z Elbląga w Karczowiskach Górnych. Po coś przecież Czarnek przekazał te miliony dla elbląskiego PiS. To piekny dom i duże tereny wokół idealne na dysputy o walce o Polskę i jakby tu przyspieszyć wybory i Polska była tylko dla patriotów.
  • oooo ma gumaki chyba, zmienił buty? trochę bruudu nie zaszkodzi; ) teraz worki w dłoń i układajcie a nie pozujecie; )
  • już tak nie pana, nie leje to po co te kurtki jarzeniowe jeszcez im wydrukowali Wice prezy :D kamizelki mogli już ubrać potopu i ulewy nie ma :) kamizeleczki; D
  • Dostaniecie jak ci z Kłodzka. Jak 100 konkretów.
  • @Proste jak drut - Nie masz pojęcia o czym mówisz. Dyskusja z takimi jak ty nie ma sensu. Typowa poska ciemnota.
  • jeżeli tak późno ma powstać zbiornik to trzeba jak najszybciej poszerzyć koryto rzeczki od grunwaldzkiej do wpływu do kanału elbląskiego /Rzeki Elbląg
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    potrzeba chwili(2025-07-29)
  • Obiecają wam jeszcze raz przed wyborami w 2027 roku a skończy się jak na pomocy we wrzesniu 2024 na Dolnym Śląsku. Cóż szkodzi obiecać... bura i arogancja władzy KO
  • spiętrzenie wody na ul. ZW. Jaszczurczego - należy doraźnie poszerzyć i pogłębić (pilnie) koryto rzeki na odcinku od ul. ZW. Jaszczurczego do ujścia do Rzeki Elbląg
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    hydrolog(2025-07-29)
Reklama