UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • a mnie Aleksander Ciebie żal, ksenofobie. Nienawidźmy Niemców i Rosjan za II wojnę światową, dorzućmy jeszcze Austrię za rozbiory, Francuzów za Napoleona, Włochów za Mussoliniego. .. najlepiej nienawidźmy wszystkich bo każdy nam kiedyś jakąś krzywdę wyrządził. A Polska to biedny kraj, który pewnie dawniej " od morza do morza" miał tereny bo ładnie poprosił i dostał. Szanuję historię i wiem że każdy naród nie jest święty. ..
  • Radzę zajrzeć do słownika zanim zaczniesz używać " mądrych" słów. Nie boję się obcokrajowców. Rosjan i Niemców szanuję ale jest jedna mała różnica między tymi nacjami, a Ukraińcami. Wyjdź w Niemczech na ulicę i krzyknij " Sieg heil!" - szybko cię zgarną. Wyjdź na Ukrainie i krzycz „ Sława Ukrainie! - Herojam Sława!” - będziesz bohaterem. Jeśli tego nie rozumiesz. .. no cóż nie będę z tobą dyskutował w myśl zasady - nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem. Ale bardziej mi się widzi, że jednak jesteś spod znaku tryzuba i stiopy bandery
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    9
    Aleksander(2014-02-03)
Reklama