UWAGA!

Poranna akcja kontroli trzeźwości

 Elbląg, Poranna akcja kontroli trzeźwości
Fot. nadesłana

O tym, że za kierownicę powinniśmy wsiadać tylko trzeźwi - wiemy wszyscy. Warto jednak o tym wciąż przypominać, zwracając także uwagę na to, że kierujący powinni być także wypoczęci i skupieni na drodze - radzą elbląscy policjanci, którzy przeprowadzili poranną akcję profilaktyczną.

Dziś (17 października) przy ul. Nowowiejskiej policjanci z elbląskiej drogówki, wspólnie z Michałem Missanem, wiceprezydentem Elbląga oraz członkami Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, prowadzili akcję profilaktyczną mającą uświadamiać kierowców w zakresie zagrożeń wynikających z braku skupienia i braku właściwego wypoczynku oraz wpływu nawet niewielkich ilości alkoholu na prowadzenie samochodu.

W trakcie porannej akcji policjanci wyrywkowo sprawdzali trzeźwość kierowców, a członkowie Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych wręczali kierującym ulotki, piłeczki i smycze na klucze, które mają przypominać o właściwym zachowaniu na drodze.

Jak zapowiadają organizatorzy akcji, będzie ona cyklicznie powtarzana na różnych ulicach Elbląga. Wszyscy skontrolowani kierowcy byli trzeźwi.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama