UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński @Zen - (. .. ) 8.To czy akceptuje pan podatek i w jakiej wysokości nie ma najmniejszego znaczenia - ma go pan płacić dopóki żyje pan z wyzysku (tak, tak) swoich pracowników i powinien go pan płacić w wysokości proporcjonalnie większej (chodzi o różnicę w dochodach, oczywiście); dochodzą tu również kwestie korzystania np. z infrastruktury publicznej, za której budowę pan nie zapłacił, ale z niej korzysta w większym stopniu, niż zwykły pracownik (m. in. po to płacimy podatki - kapitaliści odpowiednio większe;) 9.Stworzenie stanowiska pracy oczywiście też kosztuje, ale jeśli kogoś nie stać na płacę, to nie zatrudnia ludzi (po to, żeby ich rabować;), zgadza się? Na koniec dodam, że uczciwi przedsiębiorcy w krajach Zachodu są dumni, że mogą płacić wyższe podatki, bo wiedzą, że przyczyniają się do rozwoju swoich krajów. A u nas, no cóż, różni para-biznesmeni tłumaczą się właśnie w sposób podobny do pańskiego; Ach, i na koniec 10.- Szkoci wcale nie chcą swojej królowej, bo chcą republiki i pozostania w UE po Brexicie (aktualnie już ok. 65%) Pozdrawiam:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    RobertKoliński(2019-02-14)
  • Jak Panie Robercie nie ma znaczenia, przecież jak jest dla mnie za wysoki to Idę i głosuje na takiego, który mi nie będzie drastycznie podnosił podatków. A jak będzie za wysoki, to nie będę nic robił i sam udam się po zasiłek bo po co się starac jak mi mają zabrać z pracy moich rąk własnych? Jak dadzą kasę za darmo? A ja się nie tłumacze, bo nikogo nie zatrudniam i takie mam poglądy Panie Robercie. Przecież w USA kto pracuje i chce coś robić ten ma. Najlepiej jest w Teksasie i Nevadzie. Tam są ludzie wolni i bogaci. No i ci biznesmeni z Zachodu już przecież nie są w stanie sprostać konkurencji z Chin czy krajów takich jak Polska co płacą duże podatki. Zamkneli tam dużo zakładów dużych jak stocznie, huty czy fabryki maszyn. Czemu to zrobili, a w krajach o niskich podatkach firmy się rozwijają, czemu np większość statków plywa pod banderą Panamy czy Cypru? A przecież antysemityzm był też za komuny, jak komuniści wygnali w 1968 roku Żydów. A teraz jest sojusz z USA Trumpem i naszym sojusznikiem Benjaminem Netanjahu, który też popiera nasz sojusz i mówi, że największy antysemityzm jest w Europie Zachodniej.
  • A ile trzeba placić pracownikom wg Pana, żeby pracodawca nie był uznany za tzw ,,Janusza Byznesu'' , bo ja jak pracowałem w firmie w Elblągu, to płacili mi od 1900 do 2600 netto.?
Reklama