UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • RobertKoliński Zawsze mi się wydawało, że sprawy budżetowe i poselskie to się załatwia na sejmowych posiedzeniach i w komisjach, i to tam, w parlamencie, występuje się z tego rodzaju wnioskami i interpelacjami, ale pewnie się nie znam na nowoczesnym parlamentaryzmie:)Co zaś do meritum, to chciałbym przypomnieć, że Krajowy Plan Odbudowy będzie zatwierdzała Komisja Europejska. Tam trzeba zadbać o to, żeby te pieniądze nie były zmarnowane. O to trzeba walczyć na poziomie europejskim. I my, Lewica, tam o to dbamy. Myślę, że podobnie powinien postąpić Robert Biedroń, bo wtedy jego pobyt w PE będzie miał jakiś sens, czego nie można już specjalnie powiedzieć o wystąpieniach jego działaczy/ek na lokalnych konferencjach prasowych, które żadnego przełożenia na decyzje ani w Warszawie, ani też w Brukseli, niestety nie mają. Co ciekawe, pokazują jednak one ciekawą prawidłowość, a mianowicie niezwykłe zbliżenie - poglądów i wspólnych wystąpień - elbląskiej b. Wiosny do elbląskiej Platformy Obywatelskiej i PSL, podczas gdy sama b. Wiosna ma się łączyć przeca z b. SLD, już bodaj jakoś latoś; Tzn. chyba jeszcze ma, jak ostatnio sprawdzałem, to taki był ciągle plan, zasadniczo:)#KapitalizmKanibalizm, #NiszczNeoliberalizm, #socjalizm, #RiGCz 🚩 Hashtagi: #elblag, #LewicaRazem, #SocRev, #ZrobmyNowaPolske!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  30
  RobertKoliński(2021-04-08)
 • @RobertKoliński - ale ty jesteś głupi
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  6
  jaaaaaaaaaaa(2021-04-08)
 • @RobertKoliński - Pewnie uważasz że ta kasa powinna trafić do największych nieudaczników życiowych i nierobów np do ciebie?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  2
  Niszczlewactwo(2021-04-08)
 • @RobertKoliński - Ponawiam pytanie. Jak to się stało, że taki wielki myśliciel i znawca w każdej dziedzinie, również ekonomii, wielki światowiec wrócił z emigracji i musi żyć na tym jak on to nazwał "dzikim wschodzie". Co towarzyszu poszło nie tak?
 • Dwie lewe rączki do pracy ot cała prawda
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  3
  Niszczlewactwo(2021-04-08)
 • @Niszczlewactwo - Ty masz pewnie obie prawe co idjoto
 • RobertKoliński Powinieneś już wiedzieć do tego czasu, że z anonimami nie dyskutuję kwestii prywatnych - to była smutna, rodzinna historia i tyle ci musi trollu wystarczyć:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  5
  RobertKoliński(2021-04-08)
 • @RobertKoliński - Doooopsko ci przyjechali w imigracyjnej rodzince? Ależ smutna ta rodzinna historia
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  1
  Kreciol(2021-04-09)
Reklama