UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • MariuszLewandowski-Fc Ja mam dość obszerny słownik wyrazów PIS-oznacznych, więć jakby co to służę korepetycjami z semantyki. Pani Falej nie ma co słuchać - niestety okazała się kolejnym wybrykiem parapolitycznym i proponuję składkę na dwa bilety : Dla Pana Kaczyńskiego na Marsa koniecznie ze zbiorem dzieł Bradburego a drugi dla Pani Falej do Olsztyna. Panu Klimowi nie ma czego gratulować 0- okazuje się bowiem że ów powiew świeżości dziwnie zalatuje siarkowodorem ze starych jaj. Gdyby to były jaja dinozaurów można by się było ciszyć, a to jaja z wyborców Wiosny. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    17
    MariuszLewandowski-Fc(2021-04-08)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Mariusz - aleś ty błysnął, aleś ty zaimponował sam sobie i jakimś futrzakom na łące. Ty się Mariusz pasiesz swoimi słowami i małpujesz nieudolnie Brauna, niczym Adolf Kaligulę. Mariusz, ty jesteś potrzebny po to by normalny człowiek widział różnicę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    oby tak dalej(2021-04-08)
  • MariuszLewandowski-Fc @oby tak dalej - Wielkie dzięki za uznanie - porównanie mnie z Braunem to dla mnie ogromna nobilitacja - sam bym nie ośmielił się na takie porównanie. Ale co do stylu to radzę się podszkolić - tak samo pisałem w roku 2012 i jak mniemam tak samo piszę dziś - ty po prostu wydajesz się być za młody żeby o tamtych czasach pamiętać. Nie wydaje mi się też by Adolf naśladował Kaligulę - Hitler doszedł do władzy w wyniku demokratyczych wyborów z woli Ludu a Kaligula objął tron z nadania. Poczytaj o Republice Waimarskiej i obejrzyj serial "Ja Kaludiusz"może zrozumiesz różnicę. A jak nie to nie. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    8
    MariuszLewandowski-Fc(2021-04-08)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Panie Lewadnowski co to te Fc w pana podspisie?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    pytaczek(2021-04-09)
  • MariuszLewandowski-Fc @pytaczek - Loguję się za pomocą facebooka i zapewne ów dodatek informuje o tym administratora. A loguje się przez profil społecznościowego by ludzie pokroju nadtowarzysza Kolińśkiego nie musieli angażować Policji w ustalanie faktu że jestem autorem opinii które ich dobra osobiste mogą naruszać Kilka podobnych spraw już wygrałem i z przyjemnością wezmę udział w kolejnych. Jeśli komuś się wydaje że chamstwo jest dobrym orężem do walki w Internecie, niech się liczy z tym, że bez trudu da się go tą bronią pokonać, co czasami dla wprawy czynię.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    MariuszLewandowski-Fc(2021-04-10)
Reklama