UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Panie Mariuszu, czy współautora referendum z 2013 roku, którego można było nie lubić, ale trzeba było cenić za wytrwałość- dzisiaj stać na pisk myszy i całowanie po łapkach za ochłapki profitów? A teraz niech Pan wymieni swojego idola parlamentarnego, który poświęca się dla Elbląga. Dla ułatwienia polecam Panu zakładkę "aktywność poselska"na stronie Sejmu. Zadanie dla pryncypialnego, za którego Pan się uważa: tabelka z ilością interpelacji, zapytań posłów okręgu 34,w tym spraw elbląskich. Do pracy!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    3
    RyszardKlim(2021-04-08)
  • MariuszLewandowski-Fc @RyszardKlim - Zaskakuje mnie Pan Panie Ryszardzie = podobnie jak po paru aktualnych radnych spodziewałem się po Panu więcej. Ochłapki profitów ? Może poproszę o jakieś konkrety chętnie dam Panu mojego PIT za rok 2020 i oczekuję od Pana przeprosin - na rzecz stowarzyszenia przekazałem zapewne więcej niż Pan i Pani Falej razem wzięci. Zakładki Aktywność Poselska są tyle warte co tak zwany Barometr Aktywności Radnych w którym i Pan nie raz był wymieniany jako czołowy aktywista. Czyżby to właśnie owe czcze pochwały sprawiły że ani Pani Falej ani Pana nie interesuję setki tysięcy złotych a może już miliony jakie przez niedopracowane przepisy traci budżet marszałka i mieszkańcy Elbląga od lat ? Proponuję żeby się Pan nie ośmieszał - bo nie warto. Ośmiesza się Pani Poseł swoją bezczynnością - to wystarczy. Zapomniał Pan dlaczego właśnie Pani Poseł została poproszona o interwencję ? To proszę poszukać w pamięci Mi nie brakuje wytrwałości - Panu niestety bardzo. Nie mam idola o jakiego Pan pyta i z pewnością szansę na taki status straciła Pani Falej i podobnie jak dotąd nie mam zamiaru mojego jej osoba zawodu skrywać. Interpelacji w sprawie oprocentowania kont na których gromadzone są miliony z pomocy publicznej nie dostrzegam - o ile została złożona to z przyjemnością przyznam się do błędu. Na razie uważam Panią Falej za nieporozumienie i przykład nie podejmowania spraw publicznych wprost żenujący.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    9
    MariuszLewandowski-Fc(2021-04-08)
Reklama