UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • lewandowski "Są albo ich nie ma. Działacze PIS-u powinni poważnie przemyśleć złożenie legitymacji tej partii, bo podobnie jak doprowadzili do likwidacji wyciągu na Górze Chrobrego ", za Wróblewskiego Góra przestała funkcjonować mimo sporej ciekawej dotacji. Skład osobowy spółki, nadzoru dość interesujący był : )Oj Mariusz, Mariusz. Historie budujesz od nowa ? Jak Ci ze Wschodu ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Kontrapas .(2021-04-09)
  • MariuszLewandowski-Fc @Kontrapas . - Kolego widzę że się mądrujesz a nie masz pojęcia nawet jasno zielonego o co chodzi. Wróblewski wystąpił o zgodę na zakup wyciągu za jak pamiętam 1/3 wartości Radni PIS w szczególności nieudacznik Traks zmienili treść wniosku faktycznie zamykając drogę do dalszych rozmów. Na sesji byłem i ostrzegałem radnych PIS że takie podejście do sprawy zakończy się likwidacją wyciągu co nastąpiło. Nie strugaj zatem durnia wystarczy ze wystrugało się tych 13 polityków. Jak do takiej żenady przyłożyli ręce tacy ludzi jak Pani Sałata czy Pan Pruszak - nie wiem i nie rozumiem. Tyle że za głupotę trzeba płacić a ja te rachunki będę wystawiał. Skład rady nadzorczej organizacji pozarządowej i dotacje nie maja znaczenia i osobiście uważam że od dawna należało wspierać wyciąg środkami publicznymi tyle że z Urzędu Marszałkowskiego bo to była atrakcja regionalna. Co nie znaczy że od opłat na rzecz miasta należało odejść całkowicie. Ta zima pokazała że 13 słupników z PIS-u zamiast coś poprawić to zniszczyli. Ja takich radnych znów bym odwoływał ale ponieważ w wyborach stracili większość ich pycha i głupota zastała ukarana. Pytanie kiedy padnie słowo przepraszam i kto je wypowie ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    MariuszLewandowski-Fc(2021-04-09)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Zwycięzcy nie przepraszają.
  • MariuszLewandowski-Fc Jeśli uznajesz likwidację wyciągu za zwycięstwo, to wybacz - podejmij leczenie u dobrego psychiatry.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    MariuszLewandowski-Fc(2021-04-09)
Reklama