UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Panie Mariuszu, nie zamierzam ciągnąć tematu rzeki. Czasem spojrzę na Pana gazetki, po prostu- miasto i władza miodem płynące. A staliśmy się zaściankiem samorządowym. Ja przynajmniej to podkreślam. Pan udaje, że tego nie widzi. Z jakich powodów? Po prostu po Panu można było spodziewać się więcej. Zarzuca mi Pan to samo, więc wyrażam swoje zdanie. Rozgrywa Pan czasem swoje prywatne sprawy, tak jak z organizacjami pozarządowymi. Kto patrzy na to wstrzemięźliwie, staje się prawie wrogiem. I tak jest w tym przypadku, i jest już Pan pryncypialnym wobec posłanki. Kończę wymianę poglądów. Pozdrawiam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    RyszardKlim(2021-04-09)
  • MariuszLewandowski-Fc @RyszardKlim - Panie Ryszardzie ja swoje prywatne sprawy rozgrywam prywatnie. Miasto nie płynie ani miodem ani mlekiem ale był Pan Radyn wielu kadencji i przepraszam nie potrafił Pan sprawdzić co się dzieje z publicznymi środkami jakie idą do organizacji pozarządowych ? Po to poszedł Pan do Rady żeby zbijać bąki jak Pani Posłanka zbija bąki w Sejmie? Jest sprawa na której interes publiczny traci miliony a Pan nazywa to prywatną wojną ? Wrogiem jest dla mnie każdy komu się patologie pokazuje i który się jej zwalczaniem nie zajmuje - szczególnie gdy robi to za publiczne pieniądze i pełni funkcje publiczną. Jeśli nie spełniam Pana oczekiwań to proszę je skonkretyzować - z przyjemnością się odniosę. Faktem jest że przez ostatnie dwa lata trochę mniej mnie było w sprawach Miasta ale jak widać nadrabiam. Posłanka i Pan o ile wiem nie zrobiliście w sprawie nic to to oznacza że mogę mówić o niej jako o politycznej pomyłce a o Panu jako o bezradnym szefie biura poselskiego. Myli Pan wstrzemiezliwość z bezczynnością. Proponuje zatem by zamiast wymieniać się ze mną poglądami zaczął Pan wraz z Panią Falej działać - ja oceniam polityków po efektach, Zero efektów to powód do krytyki. Na razie efektów działań Pani Poseł nie widzę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    MariuszLewandowski-Fc(2021-04-09)
  • MariuszLewandowski-Fc @RyszardKlim - Widzę że nie czyta Pan "mojej"gazetki zbyt dokładnie a szkoda. Przypominam Panu że co się komu nalęży to dostanie - Pani Falej należy się reprymenda. Ale ma Pan rację w jednej sprawie - w dwa lata po wyborach bura poselskie nie dostały propozycji do publikowania u nas swoich publikacji i jeśli tym Pana zawiodłem to przepraszam właśnie nad tym pracujemy. Moje prywatne sprawy są prywatne i myli Pan pokazywanie patologicznych układów jakie istnieją ze sprawami prywatnymi. Myli też Pan ostrożność z bezczynnością - Pani Falej z imienia nazwiska i funkcji została poproszona o interwencję w sprawie ESWIP-u i jeśli uznaje że problem nie ma znaczenia to nich to napisze a ja z pewnością stanę na głowie żeby owe stanowisko opublikować. Wrogiem jest każdy kto zajmuje stanowisko publiczne i publicznie się od działanie w interesie publicznym powstrzymuje. Tak było w 2012 gdy Rada Miejska głosowała 200% podwyżki czynszów i tak jest dziś. Zasmucę też Pana - tak pozostanie zapewne do mojej śmierci. Pani Poseł podjęła się pracy dla Elbląga - również dla mnie. Ja jej jako pracodawca daję żółtą kartkę - za chwilę, będzie to kartka czerwona. Rozumiem że Pani Falej lubi ten kolor - ja wolę go jednak w połączeniu z bielą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    6
    MariuszLewandowski-Fc(2021-04-09)
  • MariuszLewandowski-Fc @RyszardKlim - Po pierwsze nie ma mojej gazetki - jest Elblog. pl gdzie publikujemy informacje i opinie. Pani Falej była zaproszona na rozmowę bo po wyborach zamierzamy wrócić do diariusza sejmowego i senackiego, a nawet zaproponować miejsce dla działaczy politycznych nie koniecznie parlamentarnych. Ja publikuję tam zazwyczaj tylko jeden tekst a ten ostatni o ile Pan nie czytał dotyczył działań Policji w czasie protestów kobiet. Proponuję poczytać a nie tylko oglądać obrazki. Pani Falej zarzucam bezczynność w sprawie publicznej - a dotyczy ona wielu spraw w tym środków z 1%. Myli Pan ostrożność z bezczynnością - Pani Poseł ma prawo zając własne stanowisko ale skoro go nie zajmuje to ma u mnie czerwoną kartkę. Wrogiem jest kążdy kto w życiu publicznym chce zajmować stanowiska a nie zajmuje się sprawami jakie do niego trafiają. Ja Pani poseł do kandydowania nie namawiałem ale dostała podczas organizowanej przez nas debaty takie same szanse jak inni. Jeśli nie podejmie sprawy z jaką się do niej zwróciłem być może wykluczymy ją z propozycji współpracy dokładnie na tej samej zasadzie na podstawie której wycofaliśmy materiały wyborcze PIS-u po nie wpuszczeniu mediów na spotkanie z Kaczyńskim w EUCHE. Staram się być pryncypialny i równo pokazywać opinię innych, ale jeśli ktoś bierze chleb i nie robi tego za co płacę mu również i ja, niech na pobłażliwość nie liczy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    6
    MariuszLewandowski-Fc(2021-04-09)
Reklama