UWAGA!

Posmakuj nowego!

 Posmakuj nowego!

Stworzyli menu, które bierze z kuchni polskiej i litewskiej to, co najlepsze. Skomponowali całą gamę smaków i zapachów, dodając do tego szczyptę uczuć i fantazji. Właściciele oraz pracownicy Restauracji Duet, która mieści się na elbląskiej starówce, swoich pierwszych gości zapraszają już w najbliższy piątek, 16 stycznia, od godziny 14.

Restauracja Duet to siła dwóch kuchni - polskiej oraz litewskiej. Tę pierwszą reprezentują dania, które mają polskie korzenie, ale podane są w nowej, odświeżonej formie. Próźno tu szukać ciężkich i tłustych kompozycji. Ta druga to dania naszych bliskich sąsiadów, Litwinów, pachnących pieprzem, kolendrą i gałką muszkatołową. Palce lizać!
       Menu, które proponuje Restauracja Duet, zostało ułożone przy współpracy z Ewą Olejniczak. Ta 32-letnia szefowa kuchni w sopockim Sheratonie sztuki gotowania uczyła się u samego Kurta Schellera, brała również udział w programie telewizyjnym "Sąsiad na widelcu". Jej doświadczenie, ale i umiejętność interesującego łączenia smaków, sprawiły, że menu Restauracji Duet zadowoli każdego, nawet najbardziej wybrednego gościa.
       Zainteresowany? Zainteresowana? W najbliższy piątek ruszaj więc na elbląską starówkę i posmakuj czegoś całkiem nowego w tym mieście!
      
      
Restauracja Duet
ul. Stary Rynek 63-64
       (Tuż obok Bramy Targowej)
      
      
---------Reklama--------
      

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie