UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wychodzi na to że kierowca wyjeżdżając z takiego miejsca, powinien wysiąść i sprawdzić czy nic nie jedzie lub nie kula się jakiś pieszy. Miałem tam podobną sytuacje, wyjeżdżając z tego parkingu, naprawdę bardzo powoli wysuwając maskę, doszedł pieszy i wrzucił mi wiązankę katolickich życzeń, że mu tarasuje przejście. .Co do zdarzenia Pionierskiej, kierowca powinien odmówić przyjęcie mandatu, gdyż -Dzieci w wieku od 10 do 18 lat mogą samodzielnie jeździć rowerem i podlegają przepisom drogowym tak samo, jak osoby dorosłe. Muszą jednak posiadać kartę rowerową, bo bez niej nie mają prawa korzystać z dróg publicznych. Można jechać chodnikiem gdy-– warunki atmosferyczne zagrażają naszemu bezpieczeństwu na jezdni (śnieg, ulewa, silny wiatr, gołoledź, gęsta mgła) – dozwolona prędkość na jezdni przekracza 50 km/h, szerokość chodnika w tym miejscu wynosi co najmniej 2 m i brak jest drogi dla rowerów lub pasa ruchu dla rowerów- AMEN
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    1
    proste(2020-08-19)
  • @proste - Byłem świadkiem jak mama jechała z małym dzieckiem w przyczepce ul. Królewiecką przy ogródkach działkowych, tam wolno samochody nie jeżdżą. Ale o zgrozo "pilnowała"swoją drugą pociechę jadącą obok na małym rowerku, chłopiec niedawno musiał nauczyć się jazdy na dwóch kółkach bo nim bujało. Tylko patrząc na to byłem bliski zejścia na zawał.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    O zgroza!(2020-08-19)
Reklama