UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak można dać się potrącić przez samochód? Ja rozumiem, że w lesie zaczaił się na człowieka jakiś drapieżnik, czy zza krzaków wybiegł żubr i poturbował zaskoczonego ale samochody się nie czają. Jadą, wydają masę dźwięków i są większe od żubra(objętościowo). Generalizując - trzeba być fajtłapą żeby dać się potrącić. Pomijam sytuacje gdy rakieta pędząca 200km/h kosi przystanek z ludźmi etc. Z drugiej strony - najechać na kobietę zchodzącą z jezdni? Ile kierowca miał lat? 85 ? 90? Z opisu można wywnioskować, że nie zauważył tej Pani, bądź źle zanalizował sytuacje. Tak czy inaczej dramat z umiejętnościami. Od czerwca pieszy będzie miał pierwszeństwo przed wejściem na pasy, z czego bardzo się cieszę bo z doświadczenia wiem, że to świetnie działa, ale nie zwalnia nikogo z rozsądku i uwagi. Pozdrawiam wszystkich
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    Mieczysław(2021-03-20)
  • @Mieczysław - Ja się nie cieszą z nowych przepisów, irytuje mnie grzeczność kierowców, zanim on się zatrzyma a później zanim ruszy byłabym już dawno na drugiej stronie. Jak chce być szarmancki to niech co najwyżej pomacha; )
Reklama