UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak to jest? Gdy kobieta spowoduje wypadek, to jest podkreślane wielokrotnie, że to kobieta. Gdy mężczyzna spowoduje wypadek, to nikt nie pisze: "słowo klucz MĘŻCZYZNA". Dlaczego? Przecież większość opisywanych w tym serwisie wypadków powodują mężczyźni? Ojoj 1 na 10 wypadków spowoduje kobieta i pojawiają się komentarze sugerujące, że kobiety są totalnymi idiotkami. Jednak te pozostałe 9 na 10 wypadków powodują inteligentni, mądrzy mężczyźni. Swoje mamy, babcie i żony również uważacie kompletne idiotki nie nadające się do niczego?
  • Brzydko napiszę (ale zaznaczam że też jestem kobietą) mimo tego że źle bo baba jest babą, to wypadek spowoduje jakis 30 latek z udziałem "beemki" (bo kozak, bo szalał, bo bmw) wypadek spowodowany przez starszą osobę (bo za stary żeby jeździć) wypadek który spowodował 19 latek bo za młody i nie ma doświadczenia. .. .Na to wychodzi że żaden wiek nie jest odpowiedni i nawet płeć :D. Ja mam 40 lat (tak tak jeszcze wszystko przede mną) ale mam prawo jazdy od 18 roku życia (mieszkałam na wsi i były problemy z dojazdem na studia). Nigdy ale to nigdy nie miałam żadnej stłuczki, żadnego potrącenia i ani jednego punktu karnego, czy nawet pouczenia przez drogówkę. Mój dziadek ma 83 lata. Biega (!), jeździ na rowerze i gra lepiej w piłkę od swoich prawnuków, a autem jeździ od 60 lat i na koncie 1 mała stłuczka z winy innego kierowcy, zero potrąceń z udziałem pieszych i. .. dwa mandaciki za złe parkowanie;)
  • Tak! Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Zbyszek 1(2019-12-05)
Reklama