UWAGA!

Potrącenie zakonnicy i rowerzysty

 • A moim
  zdaniem
 • Zobacz 53
  komentarze
 • Zobacz
  fotoreportaż
 • Zobacz lokalizację
  zdarzenia na planie
 • Zamknij
  Wpisy w kategorii Wypadki drogowe (z rannymi)
  Proszę czekaćCzekaj
 • Wersja
  do druku
 • Podaj
  dalej
 
Elbląg, Potrącenie zakonnicy i rowerzysty
(fot. Michał Skroboszewski)

Zajęci świątecznymi sprawami powinniśmy zachować szczególną ostrożność na drodze. Tylko w sobotę w ciągu dwóch godzin w Elblągu doszło do dwóch potrąceń, pieszej i rowerzysty. O godz. 9.30 pod kościołem przy ul. Robotniczej, przed godz. 11 na rondzie Rawska - Łęczycka. Zobacz zdjęcia.

 Do pierwszego potrącenia doszło na przejściu dla pieszych na ul. Robotniczej, na wysokości kościoła. 30-letni mężczyzna kierujący skodą zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, rozejrzał się i nie widząc pieszych ruszył. Nie zauważył jednak, że z lewej strony na jezdnię weszła 75-letnia siostra zakonna i doszło do potrącenia.
       Zakonnica karetką pogotowia została zabrana do szpitala na badania. Policjanci zatrzymali 30-letniemu kierowcy skody prawo jazdy. Przez około godzinę ruch w tym miejscu odbywał się z utrudnieniami, przez co na ul. Robotniczej tworzyły się korki.
       Przed godz. 11 na rondzie Rawska – Łęczycka doszło do kolejnego potrącenia, tym razem rowerzysty. Mężczyzna poruszający się rowerem jechał (ulicą) od ul. Bema w kierunku ul. Rawskiej. Kiedy zjeżdżał z ronda, uderzyła w niego kobieta kierująca mitsubishi, która wyjeżdżała z ul. Grottgera w ul. Rawską.
       Rowerzysta został przebadany przez ratowników pogotowia, na szczęście nic poważnego mu się nie stało. Kobieta kierująca mitsubishi została ukarana mandatem karnym.
      
ms
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama