UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Do tych wielce "mądrych''ciekawa jestem czy ci co źle życzą Panu Edkowi i tak obsmarowują mu tyłek, że jaki to on zły i jakie ekspedientki nie miłe. Czy ktoś z was wielce odważnych. Powiedziałoby mu to w twarz? Zamiast takim jadem pluć to spójrzcie na siebie. Kto bez winy to niech 1 Rzuci kamieniem. Trochę empatii ludzie! Pozdrawiam serdecznie. M. .k Hashtagi: #Mmmmk
  • W sklepie koło czołgu sprzedawali stary chleb. Czasem udało się kupić świeży mięciutki a panie tam jakie nafoszone.
  • Dodam tylko ze na giełdzie nie mam tego problemu i panie mile i komunikatywne.
  • Chyba masz coś z głową i mylą ci się punkty
  • Zgadzam się. Na giełdzie to są najlepsze, najmilsze i ogólnie naj. .. Kobitki. Jeszcze nigdzie nie robiło mi się tak miło zakupów jak tam, zawsze uśmiechnięte i życzliwe. Super. Pozdrawiam śliczne panie z giełdy Hashtagi: #Lol
  • Ja też się zgadzam, że na giełdzie jest najmilsza obsługa. Panie tam pracujące przemiłe z poczuciem humoru, zawsze uśmiechnięte. Obsługa fachowa. W skali 10/10 daje 100000 Hashtagi: #Superklient
  • Nkol
  • A co ty masz do pań z pawilonu przy czołgu jestem stałym klientem od wielu lat wspaniałe panie nigdzie nie spotkałem tak zgranej i wesołej załogi panie zawsze wesołe i pomocne. Przyjrzyj się sobie. JAKI KLIENT TAKA OBSŁUGA.
  • Mam nadzieję że jak Kwiatkowski będzie zamykał sklepy to ostatni zamknie na czołgu. Wspaniałe dziewczyny. Jestem z wami.
  • Chyba w Edka tym kamieniem😂
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Serdeczna(2021-07-01)
  • @Serdeczna - Dla ciebie to Pan Edward. I trochę szacunku. Bo jak widać ludzi zżera zazdrość, że ktoś posiada więcej. .. Nie rozumiem jak można mieć taki jad w sobie Hashtagi: #mkhjnge
  • Na Pana jak widac trzeba sobie jeszcze zaslużyc, najlepiej sie to robi przez szacunek do drugiej osoby a nie szmacenie ludzi !!! Kto zaznal ten wie ! Chyba "szanowny Pan Edek "nie potrzebuje adwokata ze swoim niewyparzonym jezykiem. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    2
    Serdeczna(2021-07-02)
  • To jest nieprawda
Reklama