UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • To niech zrobią CUW dla obsługi, jedna sprzataczka na 4 szkoły a napewno bedzie lepiej, taniej, efektywniej. To samo proponuje zrobic z radą miasta, prezydentem, urzedem miejskim, zuo, tramwajami, przecie moga byc jedni na 4 miasta, a ile oszczednosci. A na poważnie to jesr kpina z ludzi ciezko pracujacych i potrzebnych, niech wywala z um emerytow mundurowych bioracych 10 tys emerytura (za co?)i drugie tyle pensji. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  25
  0
  huuook(2020-05-21)
 • @huuook - W większości szkół w Polsce takie usługi w zakresie sprzątania dawno outsourcinguje się. I komentujący ("to niech zrobią CUW dla obsługi. .. ")ma bardzo dobry pomysł. Wówczas nie byłoby problemu z zatrudnieniem, i jakie oszczędności, bo to o zusy i inne świadczenia martwi się pracodawca, a szkoła płaci tylko za usługę. Co do CUWów sprawdzają się w całej Polsce, a czy nasze panie pracujące tam są w czymś są gorsze od tych w Rzeszowie, Warszawie, czy Gdańsku, że co nie dają sobie rady?
 • Niestety najwięcej jest wypowiedzi ludzi nie mających szczątkowego pojęcia o pracy w placówce szkolnej. Oszczędzasz Panie Prezydencie na najsłabszych. To jest słabe.
 • Znasz to z autopsji czy z opowiadań?
 • @huuook - Tak niech pracuje 1 radny na 4.. .A poteim następny i likwidacja emerytów po Linii Elemelka w urzędzie miejskim i innych urzędach i instytucjach w Elblągu i biorą wypłaty o których możemy Pomazyc. .. .dlaczego mają mieć po 2 lub 3 dochody. .. .. A inni nie mają szans na prace
Reklama