UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Osobiście mam ogromną nadzieję, że Prezydent RP podpisze tę reformatorską i zabezpieczającą interesy Rzeczpospolitej ustawę niezwłocznie, dając w końcu dowód dbałości o interesy polskie, nie zaś zaoceanicznej megakorporacji, unikającej płacenia podatków w naszym kraju i działającej niekoniecznie w interesie Rzeczpospolitej i jej Obywateli/ek. Do dzieła, Panie Prezydencie - najwyższy czas, aby Polska wstała z kolan i zaczęła dbać o swoje żywotne interesy oraz polską rację stanu! Hashtagi: #IVwladza, #WolneMedia, #oligarchia, #tusk, #komedia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    45
    24
    RobertKoliński(2021-12-21)
  • @RobertKoliński - Jakie polskie interesy? Chodzi ci o stację z kapitałem zagranicznym, która jeszcze niedawno zaprasza ludzi szkalujących polską Straż Graniczną i Wojsko? To ma być dbałość o polskie interesy? :)Wreszcie ktoś się wziął za TVN szkoda tylko, że tak późno. W wielu krajach są ustawy, że media nie mogą być w 100% z kapitałem zagranicznym tylko nam "nie wolno"? Znaczy, że ktoś ma w tym cel. To żenujące, że jakaś tam stacyjka telewizyjna zgromadziła wokół siebie taka grupę "wyznawców", że gotowi są wyjśc na ulicę w jej obronie. Polak to jednak proste zwierzę skoro tak się dał ogłupić :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    35
    7
    Do_pomorskiego(2021-12-21)
  • RobertKoliński @Do_pomorskiego - Czy ja po chińsku piszę? Przecież o PODPISANIE przez Prezydenta RP (nie mylić z Wróblewskim:)tej ustawy słusznej i sprawiedliwej apeluję oraz usadzenie jankeskich imperialnych przekaziorów w Polsce - a to jest jak najbardziej polska racja stanu i interes tzw. narodowy, nie tak?:)#SocRev, #TaxTheRich 🚩 Hashtagi: #IVwladza, #WolneMedia, #oligarchia, #tusk, #komedia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    11
    RobertKoliński(2021-12-21)
  • @Do_pomorskiego - Polak to jednak proste zwierzę skoro tak się dał kupić. I bardziej żenujące, że jakoś tam malutki zwykły poseł zgromadził wokół siebie taką grupę "wyznawców", że gotowi są wyjść na ulicę w jego obronie. W wielu krajach są ustawy, że sądy są w 100% wolne tylko nam nie wolno? Itd. ..
  • @RobertKoliński - Prośba do portalu usuńcie stąd tego lewaka niech ten portal stanie się w końcu źródłem informacji a nie komunistyczna tubą i źródłem nienawiści
  • @RobertKoliński - kto Cie spłodził to Cie pomszczę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Jacek Wawawasz(2021-12-21)
  • @Jacek Wawawasz - Sam Adrian prowadzi dochodzenie w tej sprawie obiecał ukarać winnych
  • @Do_pomorskiego - Walnij się w czaszkę tylko uważaj bo odgłos pustej głowy może Cię przyprawić o zawał !!!!!
  • @RobertKoliński - Kolejny pusto głowy się odezwał !!!!! Wyjdź z domu może chociaż śniegu do niej trochę wpadnie skoro szarych komórek już tam nie ma!!!!!
  • @RobertKoliński - @RobertKolinski Z tego co mi wiadomo koliński brałeś udział w programie kręconym na TVN a teraz popierasz ustawę. twoja hipokryzją nie zna granic. Tam gdzie Ci posypią tam lecisz a tfu na ciebie komuchu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Monopol(2021-12-22)
  • RobertKoliński @Monopol - Jaki ty nieogarnięty jesteś - to chyba raczej znaczy, że znam sprawę od POdszewki (a znam:)i wiem o czym mówię (a wiem:), nie tak, troll-koziołeczku?:)#TaxTheRich! 🚩 #yanksGoHome! Hashtagi: #aleGupieTePrawaki!xd
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    RobertKoliński(2021-12-22)
Reklama