UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Boją się co wyniknie z ogrzewaniem Elbląga, z oczyszczalnią. i jakie będą koszty. Prezydencie zdaj ciuchy do magazynu i wstydu se oszczędzisz. W tych czasach z Ameryką mogę się dogadać bez widzenia a co dopiero wybory w takiej wiosce jak Elbląg. Jeśli nie masz argumentów to nie kombinuj. Podajcie jakie macie zadłużenie % w stosunku do dochodu. Od kiedy tak dbacie z panią Gelerett o ludzi. Mój przykład; od 10 lat robicie mi kręgosłup, biodro wysiadło. kolana wysiadły, chodzić nie mogę i już nie będę bo u was liczy się ile masz lat. Kiedyś byli lekarze np. Dr. Wilczewski. I nie z takimi urządzeniami. A teraz jak miałem od Dr Antoszewskiego ; skierowanie na chirurgię naczyniową, to usłyszałem że nie jestem kobietą i może tak być. W tej chwili nogi tak puchną że nie mogę ubrać skarpet. Tu człowieku opowiadaj o chorobach to faktycznie nie róbcie wyborów bo będzie dla was wstyd. .Male szanse macie bo macie w tym mieście od cholery dużo komuchów.
  • A co mają Twoje opuchnięte nogi wspolnego z prezydentem? Szukasz kogoś na kogo możesz zrzucić swe troski i wylać przy okazji wiadro żółci? Nie, nie bronię prezydenta, bo jest wiele rzeczy, które mógłby robić lepiej, ale Twoj wywod nie trzyma sie kupy.