UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • sam jestem belfrem, uważam, od wielu lat, że nauczyciele to najbardziej ograniczona grupa zawodowa, mimo wykształcenia, grupka politykierów robi z nimi co chce, gdyż większość z nich zamknęła się w swoim przedmiocie i nie rozwija się w sposób ogólnoludzki, w szkołach pełno jest układów, układzików, animozji, koterii, zazdrość jest na porządku dziennym, młodych nauczycieli odcina się od razu, jeżeli nie przystaną do jakiejś nieformalnej grupy rządzącej w danej szkole, to wszystko zaczyna się od urzędu, dyrektorów i schodzi w dół. Dzieciaki są w tym na ostatnim miejscu. Stąd powstają miejsca typu edun, centra korepetycji, rynek korków kwitnie. .. .jak patrzę na te tępe gały w pokoju nauczycielskim, t zbiera mi się na wymioty. Zaznaczam, nie będę strajkował, uważam, że pensje są adekwatne do ilości pracy wymagań w tym zawodzie. kto nie chce, niech zmieni zawód, jednak nauczyciele nie są do tego zdolni, w każdej jednej firmie by ich zwolniono po jednym miesiącu. ci co kiedyś pracowali w sektorze prywatnym, chwalą sobie pracę w oświacie, mimo zarobków, to chyba o czymś świadczy. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    8
    belfer(2019-03-19)
  • @belfer - @belfer nie wiem kogo próbujesz okłamać, koło wyższego wykształcenia (patrząc po sposobie wypowiedzi) nawet nie stałeś.
  • bo co, bo nie powtarzam farmazonów z głosu nauczycielskiego? bo nie rzucam cytatami z pana Tadeusza? to potwierdza tylko moją opinię o tej grupie, zatraciliście ludzkie podejście do dzieciaków, dlatego nie macie szacunku wśród uczniów, tylko strach, a to zasadnicza różnica. .. widać słabych miałeś wykładowców od pedagogiki, jeżeli w ogóle. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    5
    belfer(2019-03-19)
Reklama