UWAGA!

Prezydent podziękował członkom sztabu WOŚP

 
Elbląg, Prezydent podziękował członkom sztabu WOŚP
fot. nadesłana

Prezydent Witold Wróblewski spotkał się wczoraj (19 stycznia) z przedstawicielkami elbląskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i złożył na ręce prezes PTTK Ziemi Elbląskiej, i koordynatora WOŚP w Elblągu Agnieszki Banaś podziękowania wszystkim członkom sztabu, wolontariuszom i sponsorom 25. Finału WOŚP w naszym mieście.

- Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy włączyli się w organizację tegorocznego Finału w naszym mieście. Jestem pełen uznania dla osób pracujących w elbląskim sztabie. Widziałem jak wielu elblążan z wielkim zaangażowaniem i entuzjazmem włączyło się w zbiórkę pieniędzy. Mamy naprawdę dużo mieszkańców o wielkim sercu. To bardzo cieszy. Po raz kolejny elblążanie pokazali, że można na nas liczyć. Szczególne podziękowania składam pani Agnieszce Banaś za koordynację wszystkich działań– podkreślał prezydent podczas wczorajszego spotkania.
       - Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji tegorocznego Finału. Dziękujemy wszystkim instytucjom, w tym Urzędowi Miejskiemu oraz osobom prywatnym. Mamy wspaniałych mieszkańców. To był rekordowy Finał. Na tę chwilę mamy zebrane ponad 269 tys. zł. Cały czas wpływają jeszcze środki z wygranych licytacji. Jeśli wszyscy dokonają wpłaty za wylicytowane przedmioty, przekroczymy 300 tys. zł. Trzeba podkreślić również duży wkład elbląskich placówek oświatowych. WOŚP grała w 22 szkołach, w których zebrano prawie 80 tys. zł – zaznaczyła Agnieszka Banaś, prezes elbląskiego oddziału PTTK i koordynator WOŚP w Elblągu.
       Pieniądze z tegorocznej zbiórki przeznaczone będą na zakup urządzeń medycznych dla ratowania życia i zdrowia dzieci i seniorów.
      
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Koordynatorka, prezeska. .. rzeczniCZKA prasowa. .. Pani Joanno, wstyd Pani, że jest Pani kobietą, a może marzy Pani by być mężczyzną - ok, ale inne panie nie muszą się wstydzić, niech im Pani płci nie odbiera! A dla pana Prezydenta - super, miły gest :)
 • Yyy, że jak?
 • ludzie pracują za free, miasto z naszych pieniędzy ponosi koszty organizacji, a owsiak kupi trochę sprzętu i spija śmietankę! ludzie ogarnijcie się! nigdy nie dam złamanego grosza na WOŚP pod przywództwem tego pana!
 • Przecież w Elblągu nie miała " grać wielka orkiestra ". Już nam inne miasta gratulowały, a tu. .. taki afront. Ile kosztowała miast ta " charytatywna impreza " ? Płacę podatki, więc chcę wiedzieć.
 • A ja nie dam na caritas, nie chcesz nie pomagaj, pójdziesz do szpitala to odmów badania na sprzętach z serduszkiem.
 • Ile zapłaciłem za tą imprezę, dlaczego takich danych nie ma ile z miasta na to poszło ?
 • Jeżeli ktoś woli przepić, niech nie daje nikomu, jego broszka. Ja w tym roku podzieliłem datek na kolędę, na Szlachetną Paczkę i WOŚP, parafia da sobie radę i bez moich datków, ksiądz pochwalił moją decyzję, nie wiem tylko czy szczerze.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  4
  Mi,?Ki(2017-01-21)
 • Zanim skoczę do WC na coś grubszego lubię sobie poczytać ilu frajerów zrzuciło się na owsiaka później mówię wam na bank poczujecie różnicę o wiele łatwiej jest się wyróżnić!
 • komentarze wspólnoty chrześcijańsko katolickiej są bezcenne, ile w nich miłości i dobroci dla bliźniego. Strach dzieci na naukę religii posła bo się jadu żmijowego nałykają i czarcich praktyk nauczą
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  4
  dawcanawośp(2017-01-21)
 • ' Zanim skoczę do WC ' frajer to cię zrobił i zapomniał. .. .. *
Reklama