UWAGA!

Prezydent się waha

Najpoważniejszy kandydat na prezydenta Elbląga w jesiennych wyborach - obecny prezydent Henryk Słonina, nie zadeklarował jeszcze woli ubiegania się o ponowną elekcję. SLD milczy w sprawie ewentualnego następcy Henryka Słoniny.

W sprawie kandydata na prezydenta Elbląga prawica zwiera szyki, bo, zdaniem liderów PiS i PO, tylko w ten sposób będą w stanie pokonać silnego kandydata lewicy, jakim mógłby być obecny prezydent. Tymczasem prezydent jeszcze ani nie zgodził się kandydować, ani takiej możliwości nie odrzucił.
     Z szefem elbląskiego SLD Januszem Nowakiem rozmawia Marta Hajkowicz:
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Heniu startuj - jezeli tzw: "elblaska prawica" dalej bedzie promowala takich tuzow jak pan "N" - co to nie boi sie zadnej partii :)) to moj glos masz na bank
 • Każdy inny tez jest poważnym kandydatem.
 • Nie ma co sie wahać, trza startować. Nie ma lepszego w tym momencie kandydata. Jak czytam na portelu poniektórych przeciwników obecnego prezydenta, to zabiore nawet babcie na głosowanie - byle tylko pan Henryk został ponownie prezydentem.
 • Tak.. Prezydent może nie jest medialny... ale jest napewno dobrym człowiekiem i wpuszczenie teraz kogoś kto zamiast pracować i prowadzić inwestycje będzie uczył się wszystkiego od początku... szkoda czasu ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  elblążanka(2006-04-18)
 • Jakie inwestycje?? Tramwaj i most przez rzekę za mały?? bez przesady..w jednykm sie zgodze..miasto jest dobrze uytzymane w porownaniu do innych w Poslce..ale inwestycji to ja tu zadnych nie widze..prezydentem powinien zostac ktos z pomyslem na to miasto..ktos to zapobiegnie ucieczce mlodych ludzi..bo z czasem to miasto zmieni sie w sanatorium niestety
 • SUM, ale jesteś denny i płytki. Ale takiemu typowi jak ty zawsze będzie wszędzie i z każdym pod górę. Obyś jak najszybciej wyjechał z tego miasta a oczyści się atmosfera. Baj, baj SUM
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  poldek(2006-04-18)
 • poldek: cóż za głęboka analiza wypowiedzi suma. Czyli standard - atak na opinię bez wskazania jakiegoś błędu. Co do wypowiedzi suma - zgadzam się z nią. Dobrze utrzymane miasto (no powiedzmy, że poprawnie utrzymane miasto) zamiast poważniejszych inwestycji strukturalnych powoduje pewne marnotrawstwo środków. Pieniądze (do budżetu) robi się głównie z inwestycji a nie z utrzymywania ładnego wyglądu. Ten wygląd jest przydatny oczywiście jako jeden z argumetów w czasie przekonywania inwestorów, ale znacznie ważniejsze jest prowadzenie dużo bardziej dynamicznych i aktywnych m.in. działań urzędu miejskiego.
 • +- , no cóż tak odbieram suma gdyż znam tego typka. Zawsze jest niezadowolony. A co się tyczy inwestycji masz rację z tym aby przyciągnąć inwestora również trzeba przygotować miasto bo do " dziury" żaden inwestor nie przybędzie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  poldek(2006-04-18)
 • Przeciwnikom obecnego Prezydenta Elbląga Pana H. Słoniny radzę cofnąć się do czasów kiedy Elblągiem rządził człowiek prawicy wywodzący się z tej rzekomo prawej Solidarności Pan Gburzyński i przypomnieć sobie co wówczas zostało w Elblągu zrobione i gdzie szły pieniądze bo nie na rzecz miasta i jego mieszkańców. Natomiast efekty pracy obecnego Prezydenta są widoczne wszędzie. To bardzo dobrze że nie jest on człowiekiem medialnym i nie rzuca na wiatr wielu pustych słów. Chyba lepiej żeby pracował a nie chwalił się że pracuje i co zamierza zrobić by po czasie okazało się że to były puste słowa. Dla jasności nie jestem zwolenniczką lewicy ale osobą która ocenia ludzi przez pryzmat ich osobowości (a tego że Pan Słonina jest bardzo skromnym człowiem zaprzeczyć się nie da) i dokonań a tych jest wiele. I proszę nie mówić że w Elblągu są marnotrawione pieniądze bo tak nie jest.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Elblążanka(2006-04-18)
 • Proszę przedstawić publicznie takiego kandydata na prezydenta który w swej dotychczasowej pracy osiągnąl znaczące wyniki. Polityka nie powinna być kojarzona z gospodarką ! Demokracja tego wymaga. Biedny nawet z najlepszym poparciem nic nie zwojuje. Zadba najpierw o wlasne "profity".
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Lokator(2006-04-18)
 • Miastem nie wystarczy "poprawnie" zarządzać. Na miasto trzeba mieć pomysł. Ładne chodniki i dłuższe tory tramwajowe to nie wszystko. Potrzeba inwestycji, nowych firm i pracy. Czy nikt nie widzi, że młodzież ucieka stąd "za chlebem" ? Potrzeba nam młodego menadżera z pomysłem na ożywienie rynku pracy przede wszystkim. Z jakiejkolwiek partii politycznej by on nie był.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Wombat(2006-04-18)
 • Prezydenta Słoninę można różnie oceniać. Moim zdaniem ma szanse wygrać. Natomiast SLD nie wygra i Rada Miejska będzie w opozycji do Prezydenta. Skończyły sie także układy z politykami w rządzie. Nie wiem czy Prezydent Słonina jest przygotawany na takie rozwiązanie. Moim zdaniem szkoda zdrowia, jepiej odejść na emeryturę z opinią dobrego Prezydenta.
Reklama