UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Pracownicy UM i elblążanie deklarują chęć zmian w mieście i czyszczenie tego w co ćwierk i noszowy narobił. Deklarują poparcie dla Pana Śliwki. Już w kwietniu zapowiada się dobra zmiana. Pan Śliwka rozgoni te ciemne lewackie chmury które przykryły to miasto.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  38
  14
  Elblążanie dumni z PIS(2024-02-29)
 • @Elblążanie dumni z PIS - Po pierwsze - nie podniecaj się tak tą śliwką a po drugie - jacy Elblążanie dumni z pis? Bo na pewno nie wszyscy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  17
  amator pachnących jabłek(2024-02-29)
 • @amator pachnących jabłek - on sie zawsze myli z tym nickiem-powinno być jedyny elblążanin dumny z/, ,, /to w natłoku róznych nicków jakimi sie posługuje dla zmylenia śladów!może jest na "widelcu"pegasusa?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  2
  stryjek karolci na mostku(2024-02-29)
 • @Elblążanie dumni z PIS - Tylko nie Śliwka, dużo szumu, mało efektów.
 • @Elblążanie dumni z PIS - Czy ktoś deklaruje poparcie dla pana owoca pasłęckiego, który twierdzi jakoby podsłuchiwacze i szpiedzy nie sprokurowali żadnej afery wizowej, bo jak nazwać aferą kilkaset wiz przyznanych za forsę jakby nieco poza procedurami... ? Skromny albo ślepy i głuchy pan owoc całkowicie nie dostrzegł zeznań pana Edgara Kobosa, konsula i wicekonsula w Mumbaju, którzy jasno sprecyzowali swoją rolę w tym pięknym przedsięwzięciu populistów i socjopatów oraz mechanizmy jego działania.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  8
  GłębokaMyśl(2024-03-01)
 • @GłębokaMyśl - Co ma piernik do wiatraka Hashtagi: #Iiii
 • Skoro dumni z podsłuchów i szpicli reklamują swój wątpliwej jakości towar to trzeba jakoś pokazać realną jakość tego towaru żeby się elblążanie tymi pasłęckimi owocami sprytnie od-PiS-owanymi nie zatruli. Oczywiście każdy może spróbować na własne ryzyko i odpowiedzialność.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  5
  GłębokaMyśl(2024-03-05)
Reklama