UWAGA!

Prezydent w „osiemnastce”

Elbląg, Prezydent w „osiemnastce”

Prezydent Henryk Słonina oraz naczelnik Wydziału Edukacji Anna Korzeniowska odwiedzili dziś (29 stycznia) Szkołę Podstawową nr 18 - laureata Nagrody Prezydenta Elbląga za rok 2009 w kategorii „Ochrona Środowiska”.

Od wielu lat SP 18 propaguje wśród uczniów ekologiczną postawę i poszanowanie dla środowiska naturalnego. Dowodem na to są m.in. liczne konkursy oraz akcje związane z ekologią, w tym zbiórka surowców wtórnych, ekowarsztaty, praca w ogrodzie szkolnym „Zielony Zakątek” oraz wspieranie programu ekozespołów.
       Osiągnięciem ekologicznym w roku szkolnym 2009/2010 było zajęcie pierwszego miejsca w ogólnopolskim konkursie „Tesco dla szkół”, w nagrodę szkoła otrzymała wyposażenie do nowoczesnej pracowni naukowej.
       Podczas spotkania dyrekcja placówki przedstawiła Prezydentowi dokonania uczniów w tej dziedzinie, a także zaprezentowała działania mające na celu poprawę warunków nauczania, między innymi wyremontowaną salę gimnastyczną, stołówkę, szatnię i sale lekcyjne.
      
      
      
Joanna Urbaniak, w UM Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Gratuluję Pani Dyrektor, naprawdę widać ZMIANY w SP 18.Wszystkim polecam tę szkołę!
 • super, wszystko na pokaz. A czy pan S. i pani K. obiecali jakaś pomoc finansową? a może dali już jakiś grosz? czy nadal uważają, że nauczyciele i rodzice niech robią wszystko, malują, cekolują, itp. itd. A władza przyjdzie, uściśnie dłoń, zrobi fotki, a w miesięczym raporcie pani K. wpisze, jak to miasto pięknie szkołę wylansowało
 • a tak w ogóle to niezła z nich paczka, dziadek i pani, która nie miała nigdy dzieci, a wie co jest najlepsze dla uczniów! To tak jak prister z ambony naucza, jak należy żyć w małżeństwie (fakt, w dzisiejszych czasach wielu z nich ma już takie doświadczenie)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  cekol2(2010-01-29)
 • nie dotyczy newsa, ale burmistrz Pasłęka dał kolejną plamę. Zawodniczce za zdobycie medalu na Mistrzostwach Polski wysłał gratulacje za pośrednictwem poczty. Do tej pory zawsze zapraszał do siebie zawodników, aby im podziękować i pogratulować. Czyżby "ta" zawodniczka była jakaś trędowata, a może reprezentuje niewłaściwy klub.
 • czy był konkurs na dyrektora SP nr 18 czy ta pani jest z przydziału ?
 • pracuję w oświacie i coś na ten temat wiem:):):)
 • Przydział to miałeś na kasze głupolu.
 • Konkurs był, ale rozstrzygnięty już przed rozpoczęciem; ) Pani K. jest ciocią Pani Dyrektor SP 18; )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  hahaha(2010-01-29)
 • Ale bzdury!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ryba55(2010-01-29)
 • Anna Korzeniwska Pani nauczycielka (kiedys ) ciekae czy ona pamieta swoje metody wychowawcze, bo ja pamietam :D szeroka guma na jej biurku i cisza była na lekcji a jak ktos podpadł to biada mu, oj biada
 • Wybory, wybory, wybory klan K na czele z Romkiem pomogą HS będzie pił piwa do oporu, żeby sobie tylko nie nawarzył, ale zawsze komendant pomoże
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  z polski(2010-01-30)
 • układy układziki zero czystej gry rodzina albo koledzy zrobią z ciebie dyrektora i sprawa załatwiona
Reklama