UWAGA!

Prezydent zaprasza

W sobotę 9 grudnia prezydent Elbląga Henryk Słonina zaprasza mieszkańców na comiesięczne spotkanie.

W sprawach indywidualnych elblążanie będą mogli porozmawiać z prezydentem Henrykiem Słoniną oraz z wiceprezydentem Witoldem Wróblewskim. Rozmowy odbywać się będą od godz. 10 do 12 w pokoju nr 210.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • ..comiesięczne spotkanie, czyli to już opłatkowe? A na serio ~ www.portel.pl
 • A moze Prezydenmt przejedzie sie ulOgólna i zobaczy jakie jaj sa ze swiatłami,istna choinka,ile ktos za to wziął w łape
 • Widzę, że Pan prezydent postanowił nie być już wirtualnym prezydentem. Coś jednak z kampanii zostało. Ale cóż za łaskawość - raptem dwie godziny w sobotę. Myslę, że Pan prezydent przegra z ...zakupami.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  MarPszcz(2006-12-09)
 • Jasnie Pan łaskawie udzieli nam audiencji przez dwie godzinki czemu tak mało daje czasu swojemu ludowi na wysłuchanie !!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Człek z gminu(2006-12-09)
 • Człeku ~ lud już wypowiedział się na samorządnychWyborach, więc jeśli odpowiada mu zarządzanie miastem przez ostatnie kilkanaście lat, to czegóż, aż czegóż ma teraz wysłuchiwać naszeSłonieczko (czy też witVicek)???
 • I co rwel - znowu szaleju się naćpałeś ? Pomyśl gamoniu - trzy kadencje - a więc 12 lat Elblążanie są na tyle głupi jak sobie to wyobrażasz ? Toć z Twoich tekstów gamoniu wynika jednoznacznie, że byłeś bliskim partei-genose sekretarza komitetu miejskiego - towarzysza Tadeusza Mikulskiego. Dyć dzisiaj czkawka mi to cały czas dawała znać. A propos - właśnie mówli, że Łyżwiński nie jest ojcem.... Czyli McDonald cosik spreparował "ala Światło i Różański" ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Rozencwajgowa Sara(2006-12-09)
 • rozen.. będziesz ćpał to co ja, to nie będziesz miał tej czkawki, ani po Mikusiu, ani po Łyżwie, ani po Mc, ani innymKaczorku* www.stopklatka.pl
 • No widzisz Rwelu une wiedza lepiej - przez całe 60 latek nam to sugerowali - niektórym nawet w bardzo wyszukany sposób. Tak jak widać czynią to z wielkim powodzeniem w obliczu totalnej amnezji i braku racjonalnych reguł. Ale cóż, demokracja (ta obecna) ma swoje prawa i trudno z nimi polemizować. Przyjdzie zmienić ten miejscowy smrodek na bardziej bliższe polskie zapaszki.
 • Rwel- nacpales sie i nie kumasz bazy nie wiesz co sie dzieje
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Czlek z gminu(2006-12-10)
 • porteloofkiPyskoofki *_* ..a ja zacząłem od problemu (wstydliwego?) ~ www.portel.pl
Reklama