UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Takie rzeczy się zdarzają. Co więcej, lekarz nie zawsze informuje pacjentkę, że na usg zauważył węzeł lub okręcenie pępowiną. Najgorsze jest to, że kiedy kobieta intuicyjnie czuje, że coś jest nie tak- jedzie po pomoc- gdzie lekarze opierają się jedynie na KTG, które nie zawsze wykazuje nieprawidłowości. A skoro KTG ok, nikt nie zawraca sobie głowy usg. Z resztą.. Na usg też nie zawsze wszystko widać. Rosyjska ruletka. W ogóle nie biorą pod uwagę gdy kobieta mówi, że coś jest inaczej i coś jest nie tak. Ufają swojej rutynie. Wyrazy współczucia dla państwa.
  • Lepiej bym tego nie ujęła.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    Mama jedynaczki(2020-04-08)
  • A gdzie w artykule jest napisane, że lekarz zauważył okręcenie pępowiną i to, że kobieta intuicyjnie czuła, że coś jest nie tak ? Chyba czytaliśmy różne artykuły.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Koloron(2020-04-08)
  • Moj synek tez mial wezel na pepowinie, na szczescie porod zaczal sie w 36 tc i nic zlego sie nie stalo. Gdybym doczekala terminu, zdaje sobie sprawe, ze mogloby byc roznie.
  • Mój syn też był owinięty w pępowinę wody były zielone 2 tygodnie po terminie byłam na oddzielę ze skurczami i rozwarciem 3cm. Kazano czekać, czekałam tydzień powiedziałam ordynatorowi że wypisuje się jadę do innego szpitala. Od razu kroplówkę dostałam, po 5 godzinach urodziłam syna nie oddychał nie płakał doznałam szoku po chwili zaczol płakać zabrali go do inkubatora i wywieźli dostałam krwotoku o życie syna walczyłam rok udało się. Nie każdy ma tyle szczęścia co ja i mój syn. Zmierzam do tego że nie czuje się takich rzeczy jak owinięcie pępowina i jak by poszła do szpitala to kazali by czekać.
Reklama