UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Cytuję "Zespół, który powołałem z chwilą powzięcia informacji o strajku, zbadał możliwości finansowe komunikacji miejskiej". Ten "cudowny manager"musiał powołać "cudowny zespół specjalistów", któremu zajęło prawie 9 dni ustalenie, że mogą dać podwyżkę w wysokości 100 PLN brutto. Niecałe 2 m-ce temu ustalali budżet i aż 9 dni myśleli czy mają kasę na podwyżki ? Szkoda takich ludzi trzymać na etacie w UM.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    26
    1
    Anonimek1(2020-02-26)
  • Ciekawe ile ten zespół kosztował, bo jak widać prezentuje się marnie. Podatek dochodowy wynosi 19%, powołałem zespół i ?? nie stać mnie na to proponuję, płacić 2% - i co?? Proponować to sobie mogę, podobnie jak tu proponować 100 zł brutto to sobie możesz. Dawaj tyle ile się należy, mnie "zabierając" podatek nikt się nie pyta czy starczy mi na chleb etc. A jak unikam płacenia podatku to jestem nazywany złodziejem, (za co można dostać wyrok). Tak wyrok za to, że nie chcę oddać swoich ciężko zarobionych pln. Mimo takiego wpisu rozumiem ideę podatków, ale nie rozumiem ich subwencji.
Reklama