UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Żałosna manifestacja / żałośni manifestujący. .. nie mogą się pogodzić z tym że komuny już niema i tych ''sądów''które skrzywdziły tyle narodu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    82
    31
    Tulipann..(2020-06-08)
  • @Tulipann.. - Nie ma komuny? Gdzie. .. ? Chyba nie w tym kraju. .. piszesz może o jakimś odległym państwie. .. Komuna tutaj pełną gębą. ., ie widzisz tego? Ja jeszcze nie zobaczyłem upadku PRL. .. co prawda szyldy się zmieniły. .. towarów w sklepach nie brakuje (choć wybór raczej niewielki). .. Metody również uległy zmianie. .. Ale żebym mógł powiedzieć, że komuna się skończyła. .. to jeeeeeszcze baaaaardzo daleko. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    1
    Cogitans(2020-06-08)
  • @Tulipann.. - żałośni pisowcy leserowcy - chłopie ku, ,, ,, wa o czym ty bredzisz - odstaw pisowskie leki bo ci szkodzą - następny zwolennik propagandy - pis jest naszpikowany komuną i resortowymi dziećmi - komunistyczne metody, propaganda i kolesiostwo - a to wszystko z twoich podatków (o ile je płacisz )i moich i każdego innego - weźcie się obudźcie i ocknijcie z tego letargu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    14
    PiSdeusz(2020-06-09)
  • @PiSdeusz - Jesteś typowym przykładem kultury PO-KOskiej. Naprawdę dziwię się, że tak dużo ludzi zepsutych ja ty, głosuje na te kulturalne towarzystwo !!!!!
  • @Tulipann.. - Won komuchy z elblaga stare komuchy.
  • @Tulipann.. - O jakich sądach i sędziach mówisz człowieku ? Jedyny sędzia z tamtych czasów, który nota bene pronił księdza pedofila zasiada obecnie w Trybunale Konstytucyjnym.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    MisWciazZywy(2020-06-09)
Reklama