UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Polowa to pewno banda esbeków co om emerytury zabrali. .. A ja panie Wróblewski protestuję przeciwko nie skończeniu budowy remontu światowidu. .gdzie jest firma. .wzieli rusztowania i uciekli. .bo miasto nie mam pieniędzy WSTYD. .. Protestuje przeciwko braku kompieliska w Elblągu. .. gdyby nie Wilk to by nawet Dolinki nie było. .. Wazne panie Wróblewski ze jest duzo monopolu typu Borys. .. . Uj mnie obchodzi jakiś sędzia Tuleja ktory miesza sie w. politykę on jest od sądzenia a nie polotykowania
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    9
    sasuad(2020-06-09)
  • @sasuad - Światowidem zarządza wojewoda nie prezydent. .. co się w mieście nie dzieje to wina Tuska; -)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    9
    Wróbel(2020-06-09)
  • @Wróbel - Nie wojewoda, jak się coś pisze to trzeba sprawdzić
  • @Wróbel - A ja sądzę że nie Wojewoda, tylko Marszałek Województwa, zarządza Światowidem.
  • @sasuad - Esbecy to są teraz na Dębicy lub w ZOL - ach. A ci co jeszcze żyją to są przykuci do łóżek i czekają na ich ostatni dzień. Więc przestańcie jątrzyć i wciąż pisać te bzdury, które są zwyczajnym kłamstwem. Ci co walczą o swoje emerytury to są policjanci, którzy mają co najwyżej paroletni staż w SB, a przeszli pozytywnie weryfikację w 1990 roku. A dla przypomnienia informuję, że przewodniczącym takiej komisji w Elblągu był wielokrotny poseł z naszego regionu, nadal nim jest, cały czas związany z obecnie rządzącą partią, zresztą bliski współpracownik jej prezesa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    10
    Tak sobie informuję.(2020-06-09)
  • @Wróbel - A ja sądzę, że Czyżyk.
  • @sasuad - Prawda pis do boju. pogoncie komuchow i ich rodziny. urzedasow od sloniny tez.
Reklama