UWAGA!

Przebudowa ul. Kochanowskiego

 Elbląg, Przebudowa ul. Kochanowskiego

Od 6 lipca na ul. Kochanowskiego będą prowadzone roboty drogowe. Przebudowa obejmie odcinek od ul. Żeromskiego do ul. Komeńskiego.

Departament Zarząd Dróg UM informuje, że 6 lipca br. (poniedziałek) planowane jest rozpoczęcie robót drogowych polegających na przebudowie ulicy Kochanowskiego (na odcinku od ul. Żeromskiego do ul. Komeńskiego).

Zakres robót przewiduje wykonanie nowej nawierzchni jezdni i chodników na wyżej wymienionym odcinku. W związku z prowadzonymi pracami będą występować utrudnienia w ruchu pojazdów oraz pieszych.

Na etapie wykonywania robót bitumicznych na tym odcinku ulicy będzie wprowadzony ruch jednokierunkowy, o czym Departament Zarząd Dróg poinformuje w odrębnym komunikacie. Prosimy o ostrożną jazdę oraz stosowanie się do czasowej organizacji ruchu.

Departament Zarząd Dróg UM informuje, że wszystkie prace drogowe są realizowane na podstawie umowy drogowej i finansowane przez LIDL sp. z o.o. sp. k.

Łukasz Mierzejewski, biuro prasowe UM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • zamknąć wylać zapomnieć
  • Dwa tygodnie później wejdzie EPWiK i zrobi dziury; )
  • Czy jest sens w chwili obecnej podczas budowy Lidla, robić remont ulicy, skoro sprzęt i materiały budowlane tam wożą?
  • Ciekawe czy bedzie zmiana wjazdu ulicy do Lidla z Rejas na Kochanowskiego?. Napewno lekarze i inni nie pozwola wjazdu od ul Reja. Poddejrzewam że za zgodę miasta za wjazd od ulicy Kochanowskiego własciciele Lidla sfinalizują remont w/w ulicy. Można, można. Gdyby chodziło o zwykłych Kowalskich. To wjazd byłby od Reja i koniec kropka. Tak to niestety jeszcze wszystko działa.
Reklama