UWAGA!

Przedszkole już od 300 złotych

 Elbląg, grafika nadesłana
grafika nadesłana

 Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Piekarczyk serdecznie zaprasza maluchy. Znajdujący się na Bielanach obiekt, gdzie kiedyś znajdowała się piekarnia, aktualnie wymarzone miejsce dla każdego dziecka.

 Placówka powstała z zamiłowania do pracy z dziećmi, stworzona przez doświadczonego menadżera oraz wyspecjalizowanego psychologa. Kadra posiada wykształcenie pedagogiczno-psychologiczne. Obiekt został wyposażony w nowoczesny sprzęt, a każdy detal w nim przemyślany i dopracowany. W Piekarczyku znajdują się cztery przestronne sale (każda z nich wyposażona w system multimedialny), dużą Salę Zabaw oraz własną kuchnię.
      
       Jako, że od kilku lat intensywnie przyglądamy się psychice oraz rozwojowi dziecka, doskonale wiemy jak dużą rolę w jego życiu spełnia poczucie bezpieczeństwa. W związku z tym naszym głównym celem jest zapewnienie dzieciom opieki oraz edukacji już od pierwszego roku życia i przeprowadzenie go przez okres żłobka, następnie wprowadzenie go w wiek przedszkolny w taki sposób, aby była to jedna ciągłość, nie wywołując u niego rewolucji. Z tego względu w Piekarczyku oferujemy zajęcia dodatkowe w cenie czesnego, m.in.:

  Elbląg, Przedszkole już od 300 złotych
fot. nadesłane


       • Mały Poliglota – język angielski codziennie;
       • Mały Szef Kuchni;
       • Matematyka dla Maluchów;
       • Taniec.
      
       Znając budynek, nauczycieli i rówieśników, maluch będzie czuł się bezpiecznie, pozwolimy mu na „zakotwiczenie się” i zminimalizowanie stresu, dzięki czemu jego myśli będą skierowane na eksplorację otoczenia i wszechstronny rozwój. Stawiamy na JAKOŚĆ, a nasze hasła przewodnie to IDEA-POTRZEBA-PASJA.
       Rodziców zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, profilu lub do kontaktu telefonicznego: Grażyna Derebecka 607 911 778, Aleksandra Urbańska 606 309 804. Dodatkowo wychodząc na potrzeby dzieci i rodziców organizujemy również urodzinki.

---- artykuł sponsorowany ----
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama