UWAGA!

Przeprowadzka przedszkolaków

2007-04-11
Aktualizowany 2007-04-12 02:28

Przedszkolaki z „jedynki” oraz ich opiekunowie szykują się do przeprowadzki. Od 16 kwietnia ich placówka mieścić się będzie przy ul. Polnej.

Przedszkole nr 1 mieściło się dotychczas się przy ul. Sucharskiego w Elblągu, jednak za kilka dni rozpocznie działalność w nowych pomieszczeniach przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 przy ul. Polnej 8A.
     - W Przedszkolu nr 1 objętych opieką i wychowaniem jest 24 dzieci w wieku od 3 do 10 lat, dla których poradnie psychologiczno-pedagogiczne wydały orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego - mówi Agnieszka Staszewska, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga. - Nowe pomieszczenia, przygotowane specjalnie na potrzeby placówki - przestronne sale dydaktyczne, podjazdy dla wózków, odpowiednio przystosowane dla dzieci niepełnosprawnych sanitariaty - to pierwszy etap prac budowlanych przeprowadzonych w nowej siedzibie przedszkola. W dalszych planach przewidywana jest organizacja sali rehabilitacyjnej z pełnym wyposażeniem i zapleczem sanitarnym oraz gabinetów dla specjalistów.
     Z dyrektorką Przedszkola Specjalnego nr 1 Joanną Hanke rozmawiała Marta Hajkowicz:
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Ok ,ale co teraz bedzie w willi na sucharskiego. Gdy powstalo woj. elblaskie pobudowano te wille dla I sekretarza KW PZPR , wojewody , komendanta woj, milicji i czwarta przy ulicy Kajki dla ochrony.
Reklama