UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Przyjęli budżet

Podczas sesji Rada Miejska 31 głosami "za" przyjęła budżet Elbląga na 2001 rok.

W zaplanowanym na 2001 rok budżecie wydatki nie przekroczą dochodów. Dochody wyniosą lekko ponad 247 mln złotych, wydatki - niecałe 245,5 mln zł. Nadwyżkę z budżetu w wysokości 3,6 mln zł władze miasta chcą przeznaczyć na spłatę rat pożyczek i kredytów.
     Radni opozycji podkreślali, że przyjęty budżet jest mało inwestycyjny. W tym roku na inwestycje zostanie przeznaczonych 8,6 proc. miejskich środków. Większa część środków trafi do oświaty i pomocy społecznej.
     Podobnie jak w roku ubiegłym Ministerstwo Finansów nie zabezpieczyło pieniędzy na zadania zlecone elbląskiemu samorządowi - wynika z analizy przeprowadzonej przez Komisję Finansową Rady Miejskiej. Brakuje ponad 16 mln zł. na wypłatę podwyżek wynikających z Karty Nauczyciela w 2000 i 2001 roku.
     
     Zobacz także "Mało inwestycyjny rok"
AK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama