UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czyli komu?Przecież pokazała go nam wszystkim polakom,Tobie,Mi,Nam Wszystkim...Nie wysilaj się proszę,przecież te miliardy idą na rządową partyjną tv a nie na podwyżki czy na zdrowie i chorych na raka tylko na tępą propagande partii...
  • Ja widziałem, że pokazywała go w stronę ław PO i Lewicy, a nie wszystkim. PO- PSL I lewica rządzą np. ponad 20 lat naszym województwem i miastem i nie mają kasy na podwyżki dla tramwajarzy. Czemu PO nie zrzeknie się swoich funduszy partyjnych i nie przekaże ich na onkologię?
  • No to pochwal się jak za poprzedniej władzy Polska była ,,krajem mlekiem i miodem płynącym" a onkologia była na ,,najwyższym" poziomie i szpitale ,,najlepiej" dofinansowane.
  • Nareszcie ,ciemny narod zaczyna kapowac co jest grane, licza sie tylko stolki I wladza.Dajcie mi wladze to wam pokaze...srodkowy palec.- taka jest smutna prawda- prozno czekac na wlodarzy tu dzisiaj nie przecinaja wsteg , a moze nowy pan v-ce prezydent pan Missan pokaze , ze nie sa obce mu problemy miasta, bo cala ta reszta siedzi jak mysz pod miotla I aby... do emerytury ..moj boze jesli widzisz to . Prosze Cie blagam, zrob cos z tym
Reklama