UWAGA!

Przywieźli dwie nagrody

Elbląg, Statuetka „Godni Naśladowania”.
Statuetka „Godni Naśladowania”.

Podczas dzisiejszej (8 grudnia) konferencji z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, która odbyła się na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, uhonorowano zwycięzców w konkursach „Godni Naśladowania” oraz „Barwy Wolontariatu”. Obie nagrody w konkursie „Godni Naśladowania” trafiły do Elbląga.

W tegorocznej edycji konkursu „Godni Naśladowania” zwycięzcami zostali:
     - w kategorii na samorząd najlepiej współpracujący z organizacjami pozarządowymi - Urząd Miasta w Elblągu za „Zasady Współpracy Pomiędzy Samorządowymi Władzami Elbląga a Organizacjami Pozarządowymi”,
     - w kategorii inicjatyw realizowanych przez organizacje pozarządowe - Elbląskie Stowarzyszenie Inicjatyw Pozarządowych za pismo „Pozarządowiec”.
     Nagrody cieszą, choć konkurencja nie była zbyt duża. W tym roku na konkurs „Godni Naśladowania” zgłoszono pięć projektów w kategorii na najlepszą inicjatywę organizacji pozarządowej w województwie warmińsko-mazurskim i dwa na samorząd najlepiej współpracujący z organizacjami pozarządowymi (w poprzednich latach zgłoszeń było więcej). W kategorii samorządów Elbląg miał jednego konkurenta - Ostródę. W kategorii projektów organizacji było trudniej - do konkursu zgłoszono projekty z Elbląga, Olsztyna, Węgorzewa, Nowego Miasta Lubawskiego i Miłakowa.
     Organizatorem konkursu „Godni Naśladowania” jest Rada Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego, a honorowy patronat objął nad nim Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama