UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Komentarze, oczywiście w zdecydowanej większości, to dowód na to, że Polacy zatracili zdrowy rozsądek i myślenie, które zastąpiła im nienawiść oraz nietolerancja. Normalna informacja, ale dotycząca Rosji, powoduje falę ataku na ten kraj chociaż większość nie ma o nim pojęcia i bazuje na demagogicznych głosach różnych środowisk lub przekłamań historycznych. A potem mamy kompromitujące zdarzenia, potępiane przez cały cywilizowany swiat, jak ostatnie z Białegostoku. Polaku wyrzuć na śmietnik swoją agresję, nietolerancję, nienawiść wobec narodów, ras i rożnych postaw religijnych czy poglądów, bo inaczej dojdzie do tragedii w tym upadku człowieczeństwa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    9
    Tylkotolerancja(2019-07-23)
  • @Tylkotolerancja - Hehe, a skąd były rozbiory tego kraju, skąd prześladowanie Polaków, itp. Przyczyną jest zawsze to samo - DURNA Duma, wszędobylskie poczucie wyższości nad innymi narodami (okazywane oczywiscie wszem i wobec), przy tym skrajne prostactwo i chamstwo. Za to nas Polaków nie lubią, i to nasza przywara. Jesteśmy zwykłym narodem, zwykłymi ludźmi, a nie superman'ami. Niczym lepszym się nie wyróżniamy. Mamy swoje zalety i wady, jak każdy naród. Najwyższy czas na odrobinę pokory.
  • @Tylkotolerancja - ja jestem tolerancyjny, ale do cholery po co się afiszować? Niech sobie żyją ale jak najdalej ode mnie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Anonimek1(2019-07-23)
  • Najpierw niech przeprosza za napaść na Polskę z Hitlerem i za miliony zamordowanch Polaków i zapłacą odszkodowania, oddadzą Polsce Kaliningrad i wtedy możemy żyć w dobrych relacjach
Reklama