UWAGA!

Puchar dla strażaków

 Elbląg, Drużyna mediów zajęła w turnieju hokeja czwarte miejsce
Drużyna mediów zajęła w turnieju hokeja czwarte miejsce

Strażacy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej wygrali turniej hokeja zorganizowany w ramach X finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Na lodowisku przy ul. Karowej w niedzielę stawiły się cztery drużyny: strażaków, lekarzy, młodych socjaldemokratów oraz przedstawicieli mediów. Strażacy okazali się najlepsi już w grupie eliminacyjnej, pokonując na początek młodych socjaldemokratów 3:0, a potem grającą w dwuosobowym wzmocnieniu reprezentację mediów 2:0. W innym meczu eliminacyjnym media, złożone z przedstawicieli prasy, radia i telewizji po bardzo wyrównanym i zaciętym meczu zremisowały bezbramkowo z lekarzami.
     W finale o 3 miejsce spotkali się reprezentanci mediów i lekarzy. O tym kto zwyciężył decydował konkurs szybkościowy. Początek należał do nas. Przewagę, choć trzeba było przyznać niewielką, utrzymywaliśmy do ostatniej zmiany. Niestety na ostatniej zmianie lepszy był przedstawiciel lekarzy i nieznacznie przegraliśmy.
     Zacięty przebieg miał również finałowy mecz o pierwsze miejsce między młodymi socjaldemokratami a strażakami. W regulaminowym czasie, ku zaskoczeniu, był bezbramkowy remis. W dogrywce lepsi jednak już byli strażacy wygrywając 2:0.
     - To była świetna zabawa. Mimo że zajęliśmy czwarte miejsce, jestem dumna ze swojej drużyny - mówiła Marta Hajkowicz z Radia El, która była kapitanem drużyny mediów.
     Po zakończeniu turnieju lodowisko było otwarte dla wszystkich, którzy wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
MI

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama