UWAGA!

PWSZ też zagra z Orkiestrą Jurka Owsiaka

Elbląg, PWSZ też zagra z Orkiestrą Jurka Owsiaka

Jak co roku Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu przyłącza się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Już w najbliższy piątek 8 stycznia w budynkach uczelni przy Al. Grunwaldzkiej 137 i Czerniakowskiej 22 odbędzie się przygotowana przez Radę Studentów loteria fantowa z niespodziankami. Każdy student, który zechce przyłączyć się do akcji będzie mógł za symboliczną kwotę nabyć pyszne słodkości, gadżety uczelni oraz wiele innych niespodzianek przygotowanych specjalnie na ten cel. W tym roku zbiórkę pieniędzy wzbogaci aukcja, podczas której, w drodze licytacji, sprzedany zostanie tajemniczy upominek oferowany przez Panią Rektor PWSZ w Elblągu prof. dr hab. Halinę Piłkarek - Jankowską.
       Natomiast 10 stycznia dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagrają siatkarze KU AZS PWSZ w Elblągu. Szkoła Podstawowa nr 8 we współpracy z KU AZS PWSZ organizuje turniej piłki siatkowej, który odbędzie się w Hali Sportowej „ósemki” przy ul Szańcowej 2, w godzinach od 10 do 14. Podczas turnieju m.in. kwestować będą zawodnicy Sekcji Piłki Siatkowej Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. Zapraszamy do udziału w jakże emocjonującym wydarzeniu sportowym oraz życzymy „udanych zagrywek” do puszek kwestujących.
       PWSZ weźmie też udział w wielkiej aukcji na scenie głównej (Wielka Scena WOŚP na Bulwarze Zygmunta Augusta). Uczelnia przekazała zestaw gadżetów, w którym znalazły się: MP4 (2GB), koszulka polo, czapeczka z daszkiem, kubek, kalendarz ścienny, stalowy komplet (długopis i ołówek) firmy Parker.
      
Justyna Kościuk (PWSZ w Elblągu)
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama