UWAGA!

Radni radzą

Dzisiaj sesja Rady Miejskiej w Elblągu.

Wieczorem kilka publikacji związanych z dzisiejszą sesją Rady Miejskiej w Elblągu. Wśród najciekawszych problemów zajmiemy się m.in. zaproponowanym przez radnego Andrzeja Tomczyńskiego „Dniem Piekarczyka”, likwidacją Przedszkola nr 7 i 27 (w miejsce których powstaną przedszkola prywatne), planem wprowadzającym zmiany w funkcjonowaniu sieci szkół ponadgimnazjalnych (o czym informowaliśmy w artykule „Rewolucja w elbląskiej oświacie”). Radni będą głosowali nad uchwałą wprowadzającą bardziej preferencyjne warunki dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą, a pragnących zatrudnić osoby bezrobotne. Zajmą się także zmianą uchwały w sprawie zasad utrzymania czystości i porządku na terenie miasta (uchwała dotyczy uszczegółowienia warunków np. mycia samochodów i problemu odchodów pozostawianych przez nasze zwierzęta domowe podczas spacerów).
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Już się nie mogę doczekać. Widziałem kto siedział na sali, wiem kto od kogo zrzynał!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Drzazga(2002-02-14)
 • Panie redaktorze M! Pan celowo chce zdeklasować naszych Rajców miejskich, czy co? Pan chyba źle odczytał porządek dzienny sesji? To jakowaś kpina! Czyż nasza... policja municypalizacyjna (Straż Miejska) potrzebuje aż takich umocowań prawnych, aby prowadzić prewencję w zakresie psich odchodów? A swoją drogą, posypia się mandaciki, i pieniążki w kasie miejskiej będą.Tylko współczuć należy pracownikom miejskiej straży. Pewnie będą musieli powołać tajne służby do penetracji trawników osiedlowych i parków miejskich. Puj.. na psi urok!
 • ...Rada radzi, Rada nigdy Was nie zdradzi ;-)
 • No to się teraz zacznie wychodzenie zpieskiem i dodatkowo z folią na odchody. I dobrze w końcu musimy doganiać Europkę.
 • No to się teraz zacznie się wychodzenie z pieskiem i dodatkowo z folią na odchody. I dobrze w końcu musimy doganiać Europkę.
 • A DLA TYCH KTÓRZY DZIAŁALNI.ŚĆ JÓŻ PROWADZĄ TO PRREFERĘCJI NIE BĘDZIE
 • GRATULACJE ZA ZAJĘCIEM SIE G.WNEM NARESZCIE RSADNI ZAJMUJĄ SIUĘ TYM CZYM POWINNI
 • marzeniem naszych rajców jest pełny własny brzuch,maksymalne bezrobocie,gdyżwtedy mogą się wykazać tym jak wiele oni mogą załatwić
 • Jeśli chodzi o "psie prezenty", to już dawno powinno się zarządzić porządki. Najbardziej napewno ucieszą się rodzice małych dzieci, których nie można wypuścić z domu, bo każdy kawałek trawy, piasku, wogóle ziemi jest zanieczyszczony przez g...o i pasażyty w nim grasujące. A Rada od tego jest, żeby zajmowała się sprawami dużymi i małymi.
 • w Ameryce są specjalne łopatki na psie odchody zorganizujcie coś takiego
 • radny powinien wleść w to g może skuteczniej by działał
 • "Dzień Piekarczyka" to jak sobie przypominam idea p. Michała Wawryna - odegdaj częstego gościa na elbląskiech stronach www. Ktoś sobie przejął pomysł?
Reklama