UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A czy tu tylko chodzi o aborcję? Przecież lewactwo chce rewolty w kraju posługuje sie dziećmi i młodymi osobami!!!! Strajk kobiet żąda Kolejne postulaty OSK Na niedzielnej konferencji liderki Strajku podały też kolejne postulaty:przekazanie 10 proc. z budżetu państwa na ochronę zdrowia; „Jeśli chodzi o kobiety i o pandemię wiemy o tym, że ludzie umierają w karetkach pogotowia, czekając na wjazd do szpitali. Żądamy, żeby to było zmienione. Nie wiem, jak to zrobicie. Otwieramy nowe pola walki” – mówiły liderki OSK. rezygnacja ministra nauki i edukacji Przemysława Czarnka; „Nie może być tak, że państwo zrzuca na nas, na kobiety działanie dla społeczeństwa na opiekę systemową nad dziećmi. To coś niezwykle haniebnego. Strajk kobiet będzie walczył do końca o dzieci i o rzetelną edukację”. natychmiastowe zaprzestanie finansowania Kościoła przez państwo i faktyczny rozdział państwa od Kościoła; pozwolenie, by dzieci od 13.roku życia decydowały, czy będą uczęszczać na lekcje religii; zniesienie klauzuli sumienia; zniesienie art. 196 kodeksu karnego (obraza uczuć religijnych); wypowiedzenia konkordatu; Chcemy mieć wolność sumienia i wyznania w tym kraju i państwa wolnego od symboli religijnych. Chcemy wypowiedzieć konkordat. To są nasze żądania”. defaszyzacja życia publicznego; likwidacja śmieciówek, walka z mobbingiem i wyzyskiem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    11
    berol(2020-11-02)
  • RobertKoliński @berol - Zainteresowanym przedstawiam nasze rrradykalne żądania rrrradykalnej Lewicy (na zdjęciu:) Hashtagi: #patoprawica, #WyrokNaKobiety, #kler, #TaxTheRich
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    12
    RobertKoliński(2020-11-02)
  • RobertKoliński @kreciol - ❤️🖤✊🚩
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    RobertKoliński(2020-11-02)
  • @RobertKoliński - Tylko czemu lewica (z obrazka)ma cycki na wierzchu?
  • @RobertKoliński - daremne żale i próżny trud, nierobie, nie przekonasz mnie, patrząc na ciebie i neandretala, to się zastanawiam, cz wy przypadkiem nie jesteście odpadami radioaktywnymi z prypeci, ryjce chamskie pozbawione inteligencji oczy, wzrok tęsknący za rozumem, genetyczne lenistwo i żerowanie na innych, jakże inni od tych uwielbianych przez was robotników. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    kreciol(2020-11-02)
  • @kreciol - Dokładnie tak jak Ty, to w latach 80,w Dzienniku Telewizyjnym mówili, Ciekawe co nie?
  • RobertKoliński To jest Marianne, czyli symbol narodowy Francji i ucieleśnienie Wolności. Zdarzało się, że przy tworzeniu jej wizerunków pozowały znane artystki francuskie, m. in. Brigitte Bardot, Mireille Mathieu, Catherine Deneuve i Laetitia Casta. A dlatego, że to jest Matka Porządku, Opiekunka Uciśnionych, Karmicielka Ludu:)Poza tym, może też dlatego, że oddaje prawdziwe dziś wydarzenia z polskich ulic (zdj. :) Hashtagi: #patoprawica, #kler, #RewolucjaJestKobieta
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    8
    RobertKoliński(2020-11-02)
  • chyba w twojej reżimowej telewizji, ja słuchałęm innego przekazu. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    kreciol(2020-11-02)
  • @kreciol - W latach 80,chyba napisałem. Czytać nie potrafisz ze zrozumieniem? Wtedy była jedna telewizja, wiesz.
  • o tym mówię, wtedy był i inny przekaz, uwierz mi, widocznie niezbyt uwaznie słuchałes, albo stary z zomo był lub z LWP, więc nie było ci dane. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    kreciol(2020-11-02)
  • @kreciol - A wiesz, że współcześni ludzie (homo sapiens), często krzyżowali się z neandertalczykami i w Twoich żyłach też płynie neandertalska krew. Słyszałeś o tym?
  • @kreciol - No i wyrobiłeś o sobie moje zdanie. No i plusowanie siebie samego, to objaw sporych braków emocjonalnych. Nadajesz się do rządu.
  • akurat twoje zdanie mam tam gdzie słońce nie dochodzi, zatem tyle twojego
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    kreciol(2020-11-02)
  • @kreciol - podobnie, jak i ja. Bye.
  • @RobertKoliński - Jaka Bardot, jaka Mathieu ? Wiesz ile lat istnieje symbol Francji Marianna ? Poucz się matole !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Frankreich(2020-11-02)
  • @Frankreich - Naucz się czytać ze zrozumieniem, patusie. Hashtagi: #WielkaRewolucjaFrancuska
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Czerwony Sztandar(2020-11-02)
  • widze, kolejny co z kopaczową 10 tys lat temu polował na dinozaury, do szkoły to chyba daleko miałeś przez las i pola, bo nie po drodze ci było, .... .. zamilcz i się kompromituj,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    kreciol(2020-11-02)
  • @RobertKoliński - Towarzyszu Kolinski. A przypadkiem tow Lenina nie widzieliście w tym artystycznym wyrazie
Reklama