UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • A jak pan Tołwiński zostawał dyrektorem ds sportu u pana Nowaczyka? Czyż jego wizja sportu była realna? Czyż nie jest to pan radny mocno "bujający"w obłokach? Czy pan "mega"radny nie ma o sobie olbrzymiego mniemania? Wszystko by chciał zrobić tylko że nie ma pojęcia skąd wziąć pieniądze na te wydumane fanaberie? No i czy ten pan radny, który dostał się dzięki wsparciu Koalicji Obywatelskiej, ma jakąś pokorę? Został jak to sam się nazwał radnym niezależnym, bo co bo najlepiej działać w pojedynkę? A może by pan radny oddał mandat, którego by nie zdobył startując. .. sam z siebie? Czy pana założone stowarzyszenie NE 2.0,ma nawiązywać do tarczy antyinflacyjnej 2.0,i dlatego ma już zaczął przebierać nogami do prezydentury?
 • @kjm - kjm twoim wujkiem chyba jest suski a ojcem chrzestnym sasin
 • @zomol - jak nie masz człeku argumentów, to się nie błaźnij. ..
 • @kjm - Prezydentura Nowaczyka to najlepszy czas ślą Elbląga. Była jakaś wizja, misja i cele. Gdyby nie to że w mieście jest cała masa komuchów poukrywana w PiSie SLD czy PO, którzy człowieka zniszczyli, Elblag dziś byłby zupełnie innym miastem. Członkiem tego zespołu był Bogdan, człowiek aktywny, z wizja i chęcią czynienia dobra. Dziś znów próbuje się takich ludzi fałszywie osunąć od możliwości wpływania na elbląskie realia.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  3
  Zenon J(2022-01-21)
 • @Zenon J - No właśnie był. Pierwszym i jedynym elbląskim włodarzem odwołanym przez mieszkańców. Wybrany przez większość wyborców odwołany również przez większość. W Elblągu był spalony. Czyli tak w nadchodzących wyborach samorządowych Prezydent Wróblewski namaszcza kogoś od siebie, PiS wystawia swojego, PO swojego a czwarty do brydża Pan Tołwiński tak ? Śmiało niech się wykaże, niech za jego rządów budżet Elbląg się podwoi, inwestycje potroją. Z basenami się wstrzymajmy Pan T. ma taki plan, że powstanie tu taki kompleks i Aquapark do którego cała Polska będzie przyjeżdżać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  4
  Darecki42(2022-01-21)
 • @Zenon J - Pierwszą wizją Nowaczyka była likwidacja linii tramwajowej nr. 2,a docelowo tramwaju w Elblągu.
Reklama