UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • My Polacy ciągle narzekamy. Na tej zasadzie wielu psy wieszało na PO, a teraz możemy się przekonać przez zwykłe porównanie z rządami PiS, że za PO to przynajmniej normalnie było. Teraz już mamy świadomość jakimi metodami się posługują by zniszczyć przeciwnika politycznego. Udało im się obrzucić błotem PO i dlatego m. in. wygrali. Po raz drugi nikt myślący się na to nie złapie. I taka korzyść z tej sytuacji.
  • co za leming z ciebie, co w pisie jest złego - podaj jeden przykład który odbił się na twoim życiu, co do PO zaś można wymieniać godzinami - 6 latki do szkół, afera hazardowa, amber gold, kradzież OFE, mam wymieniać dalej? Trzeba być kompletnym de.. żeby wierzyć w to co mówią w niemiecko-peowskie TV i niemieckie onet, wp, interia. Weź chłopie poczytaj sobie np wykop. pl, zobaczysz ze istnieje inny świat. PIS w miesił zrobił więcej niż ta banda zlodziei przez 8 lat. Dla hołoty oderwanej od koryta to jest nie do wyobrażenia dlatego we wszystkich mediach wieszają psy na pisie. Dzieki bogu, ustawa medialna juz weszła i wreszcie skończy się ta propaganda przynajmniej w kilku kanałach. Obudź się lemingu, wyłącz TV i włącz myślenie. Polska w końcu wraca w ręce Polaków
  • popieram powyższy wpis, chciałam zmian i dzieją się one w zawrotnym tempie a to mnie satysfakcjonuje.
Reklama