UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • BRAWO, PANIE PRUSZAK!!! Nasz Papież Jan Paweł II już musiał być ŚWIĘTYM za życia, żeby tyle zrobić dla Polski, dla swoich rodaków, dla świata w TAMTYCH CZASACH. To było bardzo trudne, prawie niemożliwe. Jemu się udało, tylko z Bożą pomocą. Cały świat teraz się będzie dziwić, jak SWOI mogą, ,oczerniać" takiego CZŁOWIEKA, zapomnieliście juz jakim natchnieniem był dla nas wszystkich???? Wystarczy pomyśleć, komu teraz może zależeć na takim traktowaniu NASZEGO DROGIEGO ŚWIĘTEGO. BO WŁAŚNIE NIM JEST. W momencie Jego śmierci, pękł mi różaniec, na którym modliliśmy się z rodziną.... Byłam na Jego pogrzebie. Cały świat Go ubóstwiał i już wtedy krzyczeli, SANTO SUBITO !!!-ŚWIĘTY NATYCHMIAST.... Szatan teraz tak działa, ale Pan Bóg silniejszy..... Dziękujemy Panu, Panie Radny.... Wytrwałości....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    37
    Polka !(2023-03-09)
  • @Polka ! - Co za brednie, indoktrynacja zrobiła swoje. Szok!!!
  • @Polka ! - Wez pigulke na wstrzymanie, fanatyzm to poważna i ciężka choroba-:)
  • @Polka ! - Bełkot. Czyli jak Twoje dziecko zostanie skrzywdzone przez nauczyciela to satysfakcjonującym dla Ciebie rozwiązaniem będzie przeniesienie tego nauczyciela do innej szkoły. Może sprawa ucichnie a może się uspokoi bydlak. A Dyrektora, który go przenosił będziecie wychwalać pod niebiosa a docelowo taki człowiek dostanie złoty medal KEN od Czarnka. Bo jak pokazują fakty to nie jest tak, że tuszowano pedofilię w Watykanie za czasów Dziwisza i JPII tylko proceder ten był znany od lat 70tych. Bo wtedy dopiero władza PRL dostała by bat na księży. Nie dość, że niereformowalni to jeszcze pedofile są wśród nich.
  • SB bardzo umiejętnie wykorzystała tych zwyrodnialców. Nieomal na ochotnika zostawali TW.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    GłębokaMyśl(2023-03-10)
  • @Polka ! - Komu Ty bijesz brawo. Dostał smsa z partii i udaje świętoszka. Czyli Kler to kasta, nietykalni ludzie, nietykalni pedofile. Film braci Sekielskich to była regionalna przygrywka do tego co wierchuszka kościelna wiedziała od dawna. Cały świat się zdziwi jakiego miglanca wydał nasz naród. Bo jakim trzeba być człowiekiem, żeby ukrywać zbrodnie na dzieciach. XXI wiek. Kościół katolicki w Kanadzie rozlicza się z gorszych rzeczy. A Jan Paweł II jakby nigdy nic, dajmy na to, no dobrze wyspowiadałem się z ukrywania pedofila jestem czysty, idę na papieża. Lata 80te, lata 90te kolejne sygnały, kolejne dzieci pokiereszowane.
  • Ktoś rzucił temat, przed wyborami... Oczywiście dla uzyskania swojego celu. Dajcie mi człowieka, znajdę paragraf... Za wysokie progii. Nasz JP II, miał głowę na karku i z Bożą pomocą wiedział jak utrzymać wiarę w narodzie, z którego pochodził, bardzo kochał Polskę, szanował ludzi i tylko On takim wsparciem był dla wszystkich uciskanych. Pamietam dobrze tamte czasy i to mi wystarczy. A kto chce, to będzie mielił..... może za kasę jeszcze?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    8
    Polka!(2023-03-10)
  • @Polka! - guzik prawda, tyle Ci powiem.
Reklama