UWAGA!

Recital Majki Panicz w Mimozie

2010-01-26
11:10
Na zdjęciu Maja Panicz.
Na zdjęciu Maja Panicz.

Klub „Mimoza” zaprasza wszystkich miłośników dobrej muzyki na kolejny koncert. Tym razem wystąpi Bartek Krzywda w duecie z Majką Panicz. Impreza odbędzie się dzisiaj (27 stycznia) o godz. 19.30 w lokalu na starówce przy ul. Garbary 10-9 w Elblągu.

Majka Panicz jest wychowanką MDK, laureatką Stypendium Artystycznego Miasta Elbląga, festiwalu „Czy to jest kochanie...” oraz byłą solistką chóru „Szalone Małolaty”. Z tym właśnie zespołem nagrała ostatnio płytę, na której można usłyszeć kolędy w mojej aranżacji. Majka, której akompaniuję na fortepianie od trzech lat, to bardzo utalentowana wokalistka o nietuzinkowej barwie głosu, charakteryzująca się ciekawymi interpretacjami utworów z dobrym tekstem.
      
       Na naszym koncercie będzie można usłyszeć piosenki Agnieszki Osieckiej, Czesława Niemena, Seweryna Krajewskiego oraz standardy jazzowe. Podczas występu można zamówić dobre wino, egzotyczne drinki lub kufel piwa. „Mimoza” proponuje również świetną kuchnię.
      
       „Mimoza” należy do klubu KSM (Klub Sprzyjający Muzykom), oznacza to, że elbląscy muzycy zaprzyjaźnieni z tym lokalem mogą liczyć na korzystne rabaty przy barze. Bilet kosztuje 10 zł.
      
      
Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.bartekkrzywda.com.

      

       ----------------------- Reklama -----------------------

      

      
Bartek Krzywda
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej