UWAGA!

Rehabilitacja - to nam wyjdzie na zdrowie

 Elbląg, Rehabilitacja - to nam wyjdzie na zdrowie
(fot. nadesłana)

Gdy boli lub rwie, gdy chcemy stanąć na nogi po zabiegu lub znowu biegać jak gazela po sportowym urazie, bardzo ważna jest rehabilitacja. Czekanie w długiej kolejce do specjalisty nie poprawia pacjentom nastroju, a już na pewno opóźnia ich powrót do zdrowia. Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica oferuje natychmiastową pomoc: konsultację lekarską, wykwalifikowaną kadrę, nowoczesny sprzęt. Jako jedyna placówka w mieście wykonuje zabieg Salus-Talent.

Jeśli chodzi o usprawnienie po zabiegach ortopedycznych, po urazach sportowych, zniwelowanie bólu, poprawienie komfortu życia, czas jest na wagę złota. Wiadomo jednak, że na zabiegi rehabilitacyjne kolejka jest długa. Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica oferuje szybsze działanie, kompleksową i profesjonalną pomoc.

- Dla pacjenta najważniejszy jest czas oczekiwania, a u nas zabiegi są komercyjne, pacjent płaci więc jest przyjmowany jest niemal od ręki – mówi Monika Cybulska, kierownik rehabilitacji w Lifeclinica. - Co ważne, pacjent umawiany jest na zabieg na konkretną godzinę.

Co znajdzie w ofercie?

- Oprócz zabiegów, które występują w ofercie każdej poradni, mamy zabieg Salus-Talent – wyjaśnia Monika Cybulska. - Jest to głęboka stymulacja elektromagnetyczna. Zabieg ten ma bardzo duże spektrum działania: odbudowa mięśni, poprawa ukrwienia, bardzo silne działanie przeciwbólowe. Sprawdza się w takich schorzeniach, jak rwa kulszowa, barkowa, zwyrodnienia stawów, zmiany zwyrodnieniowe kręgów, zanik mięśni, uszkodzenie nerwów obwodowych czy urazach sportowych. Sprawdza się także w leczeniu problemów urologicznych, jest dobry na wszystkie dysfunkcje mięśni dna miednicy, czyli nietrzymanie moczu, regeneracja po zabiegach chirurgicznych, czy regeneracja poporodowa – zapewnia Monika Cybulska. - Jesteśmy jedyną placówką w Elblągu, która ma ten zabieg w swojej ofercie – podkreśla. - Mamy też falę uderzeniową, leczymy ostrogi, zapalenie ścięgna podeszwowego – kontynuuje Monika Cybulska. - Proponujemy także laser wysokoenergetyczny, który ma działanie biostymulacyjne, bardzo głębokie. Poza tym, oczywiście, podstawowa rehabilitacja: masaże – od klasycznego poprzez powięziowy, dla kobiet w ciąży, dla osób starszych, kończąc na relaksacyjnym.

Kto może skorzystać z pomocy rehabilitantów Elbląskiego Centrum Medycznego Lifeclinica?

- Zajmujemy się pacjentami w każdym wieku, oprócz małych dzieci – mówi Monika Cybulska. - Bardzo często zgłaszają się do nas pacjenci ortopedyczni, po zabiegach, po urazach sportowych lub urazach innego pochodzenia. Do każdego podchodzimy indywidualnie: najpierw bezpłatna konsultacja medyczna, a następnie kwalifikujemy pacjenta do konkretnego działania. Rehabilitacja jest „szyta na miarę potrzeb” - zapewnia.

Dla tych, którzy lubią ćwiczyć w grupie, Lifeclinica proponuje terapie senioralną oraz dla kobiet w ciąży. - Pacjenci z przewlekłymi dolegliwościami do nas wracają po to, by poprawić komfort swojego życia – kończy Monika Cybulska.

 

 

Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica

ul. Węgrowska 3

 

Godziny otwarcia:

Pon. - pt. - od godz. 8 do 20

Sobota – od godz. 8 do 15

 

tel.: 55 235 11 94
              e-mail: rejestracja@ecmlifeclinica.pl

www.ecmlifeclinica.pl

Facebook

Instagram

 

 

-----------------art. promocyjny---------------

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama