UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

"Remontowcy" przy świątecznym stole

 
Elbląg, "Remontowcy" przy świątecznym stole
(fot. st. chor. sztab. Grzegorz Daszkiewicz)

Dziś (16 kwietnia) odbyło się Świąteczne spotkanie Dowództwa, żołnierzy i pracowników resortu obrony narodowej 16. Żuławskiego Batalionu Remontowego. Poza elbląską "rodziną remontowców" do udziału w spotkaniu zostały zaproszone rodziny i bliscy żołnierzy 16. batalionu, którzy polegli w czasie wykonywania obowiązków służbowych w ramach PKW Irak.

Dowódca batalionu, ppłk Piotr Pankowski podziękował wszystkim za trud i wysiłek, jaki każdego dnia żołnierze i pracownicy wkładają w wykonywanie zadań.
       - To dzięki waszemu zaangażowaniu, umiejętnościom i oddaniu batalionowi jesteśmy tak wysoko oceniani przez przełożonych - powiedział ppłk Pankowski. Jednocześnie złożył wszystkim gościom, ale także ich rodzinom, bliskim i przyjaciołom najlepsze życzenia świąteczne.
       - Życzę wszystkim zdrowych, pogodnych, przepełnionych miłością ale też tak potrzebnym wypoczynkiem Świąt Zmartwychwstania Pańskiego - zakończył ppłk Piotr Pankowski.
       Po odczytaniu wersów Pisma Świętego, poświęceniu pokarmów oraz modlitwie kapelana Garnizonu Elbląg, ks. mjr Sebastiana Piekarskiego, wszyscy obecni złożyli sobie serdeczne, świąteczne życzenia.
      
Zbigniew Tuszyński
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama