UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Prawda jest taka, że ciężko zmienić przyzwyczajenia. Od jakiegoś czasu kupuję w Lidlu (też nie płacą w Polsce podatków) po tym jak otworzyłem w Biedronce lodówkę z mięsem. Smród powalił mnie na kolana i powiedziałem sobie, że nigdy tam nie kupię, ale czasem się człowiek zapomina i podjedzie. Z opinii widzę, że w Biedronce jest coraz większy syf. Może się to zmienić tylko jeżeli będą trafić klientów. Wtedy może mądrzy menadżerowie się ogarną i coś z tym zrobią. Syf nie wynika z niechlujstwa personelu, ale z jego brakiem. Trzy dziewczyny na zmianie? Kasy, magazyn, towar i wypieki - jak One mają to ogarnąć. I jeszcze ten patolski tekst "Zadzwoni Pani po drugą kasę" a w ręce Amarenka, lub inny luksusowy trunek. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    34
    7
    Gawel(2019-02-09)
  • Biedronka bardzo mnie zniesmaczylas..Lidl w Europie jest uznana marką zaś biedronka wg mojej ocenie jest z roku na rok jest droższa i jest za dużo produktów wystawionych na półkach czy podłogach. Zakupy z dzieckiem w wózku niemożliwe przejazdy przez te palety .Mogolski rynek . Personel kierujący niewykwalikowany . Biedronka w dołku.Moze Kuba Błaszczykowski jakaś reklamę nagra żeby ratować sklep . Jak dla mnie za te przeboje ostatnie biedronki zabieram gwiazdkę z 1 do 0.5 . Biedronka out . Ps te cukierki n8gdy nie będą takie same
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    MGrosso(2019-02-11)
Reklama