UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Bądźmy obiektywni, poziom niski bardzo, może tam dzieci niepełnosprawne są dobrze traktowane, ale żeby było aż tak wspaniale i bez zastrzeżeń to już bym polemizowała. NISKI POZIOM i koniec
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    10
    bo-bo123(2015-12-04)
  • Bądź obiektywna osoba skoro chcesz obiektywnosci od innych. Skąd takie opinie o szkole gdy słyszy się od rodziców i dzieci dużo dobrych???? Bądź obiektywna osoba. .. .życzę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    5
    obiektywny23(2015-12-04)
  • zadbaj o swój poziom -- i daj spokojnie funkcjonować tym którym naprawdę zależy !!!!!
  • Jestem obiektywna, nawet nie wiesz jak bardzo. Moje dziecko się tam uczy. .. .. Mam inne zdanie o tej szkole, o personelu, co nie znaczy, że jestem za jej likwidacją.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    bo-bo123(2015-12-04)
  • a ja się pytam dlaczego P. Sowickiej nie było na spotkaniu. Przeciez miala byc. Wystraszyla sie?
  • To, że aktualnie poziom szkoły jest niski to powód uczniów, a nie samej szkoły. Uczęszczałem do niej i wiem jaki tam był poziom i bardzo dobrze tam uczyli kiedy tam chodziłem. Miła atmosfera, a z nauczycielami dało się pogadać i nadal da się. :-) Pamiętaj, że to uczniowie tworzą "poziom szkoły", a nie sama szkoła. Bo bez uczniów nie było by poziomu szkoły, a więc to sama wina uczniów bo nie chcą się uczyć. :-)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Telehama(2015-12-10)
  • Telehama. Dobrze użyłeś czasu przeszłego - uczyli. Może nie wszyscy z tych którzy byli tacy wspaniali jeszcze tam uczą? Czemu ciągle zwalają winę na uczniów niepełnosprawnych. Może co niektórzy powinni zacząć naprawdę pracować to i efekty by byly,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    aleksanderwielki(2015-12-14)
  • @bo-bo123 - Dzieci nie są wcale dobrze traktowane, brak miejsca w szatni żeby dziecko usiadło i przebrało się w spokoju, nauczycielki niby dyżurujące na przerwach nie zwracają uwagi na uczniów a dzieci niepełnosprawne są ignorowane i wykluczane ze wszelkiego rodzaju zabaw i wyjść (tłumaczenie?? "nad dzieckiem nie można zapanować") Skoro są tam specjalnie w tym kierunku wykształcone nauczycielki to tego rodzaju tłumaczenie nie ma najmniejszego sensu. .. .. Nie polecam tej szkoły jeżeli nie chcą Państwo użerać się z niekompetencją nauczycielek.
Reklama